Anasayfa / Auckland Tuatara / Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 19.5 handikap belirlemişler. 

Auckland ise son 4 maçından 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 12 galibiyete ulaştı. Bu da onları 2. sıraya yerleştirdi. Evet son maçı denk rakiplerden Canterbury’e son nefeste kaybettiler ama ondan önceki 4 maçı da kayıpsız geçtiler. Bu maçlardan ikisinde de Southland’i 23 sayı ve Giants’ı 18 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. Son maçta Gliddon 19 sayı, 6 ribaund, Te Rangi 17 sayı, Corey Webster 16 sayı, 7 ribaund, 6 asist ve Vodanovich 15 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Whai ligin yeni takımı ve şuana kadar performansları vasatın üstüne çıkamadı. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve toplamda da sadece 5 galibiyetleri bulunduğunu hatırlatalım. Son 2 deplasman maçlarında denk rakipleri yenmeyi başarmışlardı ama fikstürdeki son 2 maçlarında üst üste evlerinde olmalarına rağmen Wellington’a 12 sayı ve Nelson’a 11 sayı farkla  kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Auckland ligin zirve takipçilerinden birisi ve son maçlarda özellikle iç sahada etkili olduklarını gördük. Whai ise ligin yeni ve zayıf takımlarından birisi. Evlerinde oynadıkları son maçlarda bile sıkıntılar yaşadılar, çift haneli farklarla kaybettiler. Bu deplasmanda da güçlü rakipleri karşısında direnmelerinin zor olduğunu düşünüyorum. Ev sahibinin Gliddon, Te Rangi, Corey Webster ve Vodanovich gibi silahlar liderliğinde handikapı geçerek dominant bir galibiyet almasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-19.5) – 1.66
intobet Oranı: MS 1 (-19.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …