Anasayfa / Avellino / Avellino – Trieste İddaa Tahmini 09.04.19

Avellino – Trieste İddaa Tahmini 09.04.19

İtalya Lega Basket Serie A 25.hafta mücadelesinde Avellino Salı akşamı saat 21:30’da Trieste ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Avellino 14 galibiyetle 5.sırada ve sezon içerisinde yaşadıkları ekonomik problemlere rağmen gayet iyi durumdalar, hedefledikleri 4.sıradan sadece 1 maç uzaktalar. Evlerinde ise 12 maçtan 9 tanesini kazandılar, son 2 iç saha maçlarında ise Varese karşısında zorlansalar da 5 sayı farkla kazanırken, zayof ekiplerden Reggio Emilia’yı ise 32 sayı farkla çok rahat geçtiler.

Trieste ise son haftalarda üst üste aldığı iyi sonuçlarla kendisini 8.sıradan play-off yarışına atmış durumda. 13 galibiyetle rakibinden sadece 1 maç uzaktalar ve onların da üst sıralar için iddiaları devam ediyor aslında. Son 5 lig maçlarından 4 tanesini kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler ki deplasmanda da son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Son deplasman maçlarında Cantu’yu 22 sayı farkla tam anlamıyla dağıtmışlardı.

Avellino son 2 maçını deplasmanda oynamanın da etkisiyle kaybetmişlerdi ve bir düşüşte olduklarını söylemek yanlış olmaz ki son maçta da ligin zayıf ekiplerinden Pesaro’ya son topta 2 sayı farkla yenildiler. Trieste ise son maçta ligin flaş takımlarından Cremona’yı tam 17 sayı farkla çok rahat geçti, Peric ve Dragic gibi iki tecrübeli isimle çok tehlikeli bir takımlar ve bu maçta da kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Strasbourg – Nanterre İddaa Tahmini 07.12.19

Fransa JeepElite Pro A 12.hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 22:30’da Nanterre ile karşılaşacak. MobilBahis deplasman …