Anasayfa / Astana / Avtodor Saratov – Astana İddaa Tahmini 04.10.22

Avtodor Saratov – Astana İddaa Tahmini 04.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Avtodor Saratov Salı günü saat 18:00’da Astana ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışlar.

Avtodor yeni koç Vidic yönetiminde sezona olay-off hedefi ile hazırlandı. Kadrolarına baktığımızda Brandon Garrett, Boatright, Christian Jones, Zagorac, Rebic ve Kolesnikov öne çıkan isimler. Rusya’nın Ukrayna’nın işgali nedeniyle Avrupa kupalarında mücadele edemiyorlar ama yine de VTB sahnesi için kendi standartlarında bir kadro kurduklarını söyleyebiliriz, diğer bir çok takımın aksine ınların güç kaybettiğini düşünmüyorum. 

Kazak ekibi Astana da yeni bir koçla, Kiselev ile sezona hazırlandı. Onlar için de Avtodor’a benzer yorumlar yapabiliriz. Zaten yıllardır VTB’nin vasat takımlarından biri konumundalar ve bu sezon da yerleri değişmeyecek gibi görünüyor. Kadrolarına baktığımızda Deondre Parks, Michael Myers takımın 2 Amerikalı oyuncusu. Tecrübeli Rus uzun Likhodey ve Kazak oyuncusu Gavrilov, Marchuk, Murzagaliyev takımın diğer silahları konumundalar.

İki takım da VTB’nin orta ve düşük profilli ekipleri arasında yer alıyorlar. Avtodor hazırlık maçlarında ve Astana da başlayan Kazakistan liginde genelde üretimde sorun yaşadı, bizlere düşük tempoda kısır mücadeleler izlettiler. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. İki takımın da yıldız isimleri yok ve sınırlı hücum potansiyeline sahip olduklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (158.5) – 1.53
Betroad Oranı: ALT (158.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …