Anasayfa / Genel / Avtodor VEF Riga Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 23 Nisan 2017

Avtodor VEF Riga Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 23 Nisan 2017

23 Nisan Pazar günü saat 16:00’da başlayacak VTB lig mücadelesinde sezonu play-off potasının dışında kalarak tamamlayan Rus temsilcisi Avtodor play-off biletini garantileyen Letonya temsilcisi VEF Riga’yı ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 6.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 174.0 olarak set edilmiş. İddaada 713 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 6.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 171.5 olarak set edilmiş.

Koç Mokin’in ekibi sezonun son maçına çıkarken 7 galibiyetle 10.sırada ve play-off şanslarını kaybettiler. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ki bu da zaten şuanki durumlarının bir özeti. Takımın iki uzunu Nick Minnerath ve Vince Hunter’ı büyük olasılıkla Avrupa’nın üst düzey takımlarında görebiliriz. Özellikle Minnerath eğer NBA yapmazsa Euroleague takımlarımızdan birinde görmek isteyebileceğim özel bir oyuncu. Dış şut tehditi ve atletizmi ile müthiş bir skor potansiyeli Avrupa basketbolu için. Bu sezon VTB ligde ortalama 86 sayı atıyorlar ve bu anlamda iyi takımlardan biriler, 5.sıradalar. Savunmada ise ligin en kötü takımlarından biri Avtodor, maç başına 91 sayı görüyorlar potalarında ki 12.sıradalar. Son 3 maçlarından ikisinde de 171 sayı barajı rahatlıkla geçildi.

Letonya temsilcisi elindeki kadro kalitesi ve bütçeye göre önemli bir başarıya imza atarak VTB ligi 11 galibiyetle 7.sırada tamamladı ve play-off biletini kaptı. Bu maçta alacakları sonuç bir anlam ifade etmeyecek. Koç Gailitis’in ekibi son 3 maçlarını kaybetmişlerdi. Tecrübeli guard Janis Blums liderliğinde oynayan Letonya temsilcisinde bir diğer önemli isim ise sezon ortasında takıma katılan uzun Mareks Mejeris. VTB ligin en kötü hücum takımlarından biri VEF Riga, maç başına 77 sayı bulabiliyorlar ve 11.sıradalar. İşin savunma tarafında ise ligin orta halli takımlarından biriler, ortalama 81 sayı görüyorlar potalarında ve 6.sıradalar.

Avtodor’un ne kadar yüksek tempoda oynadığını ne kadar büyük bir skor potansiyellerinin olduğunu bir çok maçta gördük bu sezon. Evlerinde çok rahat 100 sayıları zorlayan Avtodor’a karşı yerini garantileyen VEF Riga’nın da savunmada yelkenleri indireceğini ve maçın rahatlığının da etkisiyle yüksek skorlu bir maç izleyebileceğimizi düşünüyorum.

İddaa Oranı: Üst (171.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Üst (174.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir