Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Avustralya – Almanya İddaa Tahmini 27.08.23

Avustralya – Almanya İddaa Tahmini 27.08.23

2023 FIBA Dünya Kupası E grubu ikinci maçında Avustralya Pazar günü saat 11:30’da Almanya ile karşılaşacak. İddaa Avustralya’nın galibiyeti için oranı 1.51 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.79 olarak belirlemiş.

Avustralya ilk maçta Markkanen ve arkadaşları karşısında beklenenden kötü bir başlangıç yapmışlar ama ikinci yarıda yıldız guardları liderliğinde maça ağırlıklarını koyarak 72-98 gibi net bir galibiyete imza atmışlardı. İlk yarısında 45-40 önde oldukları o maçta Mills 25 sayı, 8 ribaund ile yıldızkaşırken, Giddey 14 sayı, 9 ribaund, 8 asist ve Ingles 13 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimler olarak öne çıkmışlardı.

Almanya ise turnuvanın sürpriz favorilerinden birisi. Hatta son güç sıralamasında FIBA onları 2. sıraya koyarak beklentileri epey yukarı çekmişti. İlk maçta da zayıf rakipleri Japonya karşısında yettiği kadar oynayarak 81-63’lük skorla net bir galibiyet elde ettiler. Can sıkıcı olan konu ise F.Wagner’in sakatlanmasıydı, durumu maç saatinde belli olacak ve büyük olasılıkla süre alacak. Japonya karşısında M.Wagner 25 sayı, 9 ribaund ile etkili olurken, Schröder 14 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Theis 13 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

İki takım da grubu lider bitirmek için bu maçı kazanmaları gerektiğini biliyorlar ki her galibiyet üst turdaki gruba da taşındığı için ekstra önemli. Avustralya ilk maçta Almanya’nın aksine çok daha dişli bir rakiple oynamış ve ikinci yarıda Mills artı Giddey liderliğinde fişi çekerek tam 26 farklık galibiyet imza atmıştı. Almanya ise zayıf halka Japonya’yı farklı geçmişti. Daha hazır, daha moralli ve tam 9 tane NBA oyuncusu bulunan Avustralya’nın, Almanya’yı zorlansa da yenmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.51
intobet Oranı: MS 1 – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …