Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Çağdaş Bodrum İddaa Tahmini 30.08.22

Bahçeşehir Koleji – Çağdaş Bodrum İddaa Tahmini 30.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Bahçeşehir Koleji Salı günü saat 14:00’da Çağdaş Bodrum ile karşılaşacak. intobet misafir takımın lehine 21.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bahçeşehir, önümüzdeki sezon ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek ve bu nedenle de koç Ernak yönetiminde kadrosunu güçlendirdi. Smith, Hall, Muhammed, Berkay, Oğuz ile yeniden anlaştılar. Yabancıların diğerlerini ise değiştirdiler. Blazic, Brodziansky ve Boutsiele yeni yabancılar oldular. Ayrıca yerli rotasyonunu da Tofaş’dan Yiğit’i alarak güçlendirdiler. Bu sezon öncesi çıkacakları ilk hazırlık maçı olacak. 

Bodrum ise geçen sezon TB2L’de normal sezonu şampiyon olarak tamamladı ve gelecek sezon TBL’de mücadele edecek. Bu bağlamda da kadrolarını neredeyse tamamiyle yenilediler ve güçlendirdier. Yiğitcan Turna, Hakan Yapar, Mehmet Özdoğan, Chris Warren, Fatih Cantitiz, Horace Spencer gibi hem tecrübeli hem de kaliteli isimleri kadroya eklediler. Ayrıca Ege Havşa, Erkan Veyseloğlu, Caner Ercan, Cem Koçal ve Murat Esen gibi geçen sezon şampiyonluğu getiren önemli isimleri de takımda tuttular. İlk 2 hazırlık maçlarında bir diğer yeni TBL takımı Fenerbahçe Koleji’ne 16 sayı farkla yenilirken son maçta ise Galatasaray’a direnseler de 72-63 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Bahçeşehir’de milli takımda olan Blazic ve hafif sakatlığı bulunan Brodziansky forma giyemeyecekler. Ama yine de maçın ağır favorisi konumundalar elbette. Buna karşın Bodrum yeni bir takım olmasına rağmen adaptasyon sürecini hızlı şekilde geçiyor ve farklı Fenerbahçe Koleji mağlubiyetinden sonra güçlü Galatasaray karşısında iyi bir direnç sergilediklerini gördük. Bahçeşehir karşısında da en azından handikapta kalabileceklerini, bu kadar ciddi bir fark yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+21.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …