Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Galatasaray NEF İddaa Tahmini 16.05.22

Bahçeşehir Koleji – Galatasaray NEF İddaa Tahmini 16.05.22

ING Basketbol Süper Ligi play-off serisi 2. maçında Bahçeşehir Koleji Pazartesi saat 20:30’da Galatasaray NEF ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oran açmamış.

Bahçeşehir bu sezonun flaş takımlarından biri ve bunu da Europe Cup şampiyonluğu ile taçlandırdılar. Ancak sezonun son bölümünde aldıkları üst üste galibiyetler onların sezonu ilk 4 sırada bitirebilmesi için yeterli olmamıştı. Serinin ilk maçında ise sezonun en formda en diri takımlarından biri olan Galatasaray karşısında özellikle savunmada çok zorlanmışlar ve 91-76 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Jones 20 sayı, 5 ribaund, Black 15 sayı, 3 ribaund ve Muhammed 11 sayı, 7 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Galatasaray koç Pistiolis’in göreve gelmesiyle beraber üst üste aldığı galibiyetlerle müthiş bir form yakaladı ve sezonu 3. sırada bitirmeyi başardı. İlk turdan Bahçeşehir gibi zorlu bir rakiple karşılaşmaları şanssızlık olsa da Sinan Erdem’deki ilk maçta dişli rakipleri karşısında etkili bir hücum performansıyla farklı kazanmayı başardılar. Taraftarları önündeki o maçta Canaan 24 sayı, 3 ribaund, Bost 21 sayı, 9 ribaund, 9 asist, Trimble 16 sayı ve Ndour 15 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Her ne kadar Galatasaray ligi 3. ve Bahçeşehir 6. sırada tamamlamış olsa da iki takım arasında sıralamadaki kadar bir fark olduğunu düşünmüyorum. İlk maçta Galatasaray sahasında oynamanın avantajıyla ciddi bir fark yakalamıştı ama bu sefer Bahçeşehir’in kendi sahasında daha fazla direneceğini, bu sayede de bizlere yine yüksek skorlu bir karşılaşma vaadedeceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Trimble, Bost, Canaan üçlüsü diğer tarafta Smith, Dekker, Jones üçlüsü varken bu maçta da karşılıklı olarak 80 sayıları geçmeleri beni şaşırtmaz. Bu nedenle de tercihim toplam bareme göre üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (162.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …