Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor İddaa Tahmini 21.11.21

Bahçeşehir Koleji – Petkim Spor İddaa Tahmini 21.11.21

ING Basketbol Süper Ligi 9. hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Pazar saat 13:00’da Petkim Spor ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Bahçeşehir her ne kadar ligde beklentileri karşılayamamış olsa da kadro kalitesi olarak bir çok takımdan önde olduklarını biliyoruz ki Europe Cup’da da namağlup olarak 2. tura çıktılar bildiğiniz üzere. İki kulvarda evlerinde oynadıkları son 3 maçlarından ikisini kazandılar. Önce Büyükçekmece’ye 87-91 ile kaybettiler sonrasında ise Iraklis ve Leiden’ı farklı geçerek moral depolamışlardı. Bentil, Smith ve Oğuz takımın formda silahları konumundalar. 

Petkim ise ligin zayıf halkalarından biri. 8 maçlarından 7 tanesini kaybettiler. Ayrıca son 3 maçlarını da üst üste kaybettiklerini belirtelim. Özetle ciddi anlamda formsuzlar ve Planicic’in sakatlığı Browne’un apandist ameliyatı sonrası halen tam olarak formuna kavuşup çalışmalara başlayamamış olması canlarını sıkıyor. Yeni transferler Daniel Hamilton ve Malcolm Thomas ile ligde kalmak için çabalayacaklar ama maalesef şuana kadar ortaya koydukları basketbolla ciddi anlamda kötü sinyaller verdiler. 

Koç Ernak yönetimindeki Bahçeşehir ligimizin kalbur üstü takımlarından biri. Üst üste 2 maçlarını kaybettikten sonra artık bir kez daha hata yapmak istemiyorlar. Europe Cup’da aldıkları iyi sonuçların moraliyle bu maçta kendi sahalarında agresif ve istekli bir peformans ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Bentil, Oğuz, Smith, Jones gibi silahlar liderliğinde hem kalite hem de tecrübe farkını sahaya yansıtacaklarını, ligimizin vasat takımlarından biri olan, 2 yeni transferin de henüz takıma adapte olmadığı Petkim karşısında sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinin çift haneli farklarla kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Türk Telekom Çarşamba saat 17:30’da Semt77 Yalovaspor ile …