Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji – Tofaş İddaa Tahmini 19.09.19

Bahçeşehir Koleji – Tofaş İddaa Tahmini 19.09.19

Cevat Soydaş Turnuvası 2. gününde Bahçeşehir Koleji Perşembe saat 19:00’da ev sahibi konumundaki Tofaş ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Bahçeşehir lehine 6.0 handikap belirlemiş.

Bahçeşehir Koleji koç Dedas yönetiminde yeni bir yapılanmaya gitti ve tüm yabancılarını değiştirdi, farklı ve daha iddialı bir takım izleyeceğiz. Ancak yeni uzunları Mathiang’ın bir sakatlığı var ve bu maçta da oynaması beklenmiyor Tofaş karşısında. Onun yokluğunda pota altında Johnson ve Doğan ile size problemi yaşıyorlar tabi. Ayrıca Alper, Hadi ve Can’ın da sakatlıkları bulunuyor, forma giyemeyecekler ki Armand’ın durumu da maç saatinde belli olacak, bileğinde sakatlığı var. 

Tofaş ise turnuvada ev sahibi olmasının avantajını ilk maçta Gaziantep’i 93-67 gibi net bir skorla darma dağın etmişti. Devin Williams ve Sammy Mejia beklendiği gibi ağırlıklarını koyuyorlar tecrübe artı kaliteleriyle. Diğer taraftan yeni transfer Philip de takıma hemen ısındı ve ciddi katkı veriyor özellikle hücumda. Basketbolumuz adına sevindirici olan bir diğer gelişme de Muhaymin Mustafa’nın çok iyi bir hazırlık dönemi geçirmesi, x-faktör katkısı alıyor koç Ene ondan son 2 maçta.

Tofaş ev sahibi ve tecrübe avantajı ile eksik Bahçeşehir karşısında bir değil bir kaç adım önde. Mathiang ve Can’ın yokluğunda sadece Hardy, Golden, Clark, Johnson ile Tofaş karşısında ayakta durmaları çok zor ki Armand’ın da oynamama ihtimali var. Tofaş’ın Gaziantep karşısında olduğu gibi Bahçeşehir karşısında da ezici bir üstünlük kurmasını ve handikapı aşmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.0) – 1.83
Güven İndeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …