Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Bahreyn – Avustralya İddaa Tahmini 25.08.22

Bahreyn – Avustralya İddaa Tahmini 25.08.22

2023 FIBA Dünya Kupası Asya elemeleri 2. tur F grubu ilk maçında Bahreyn Perşembe günü saat 19:00’da Avustralya ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin limitini 63.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bahreyn kıtanın zayıf ekiplerinden biri. Temmuz ayında düzenlenen Asya Kupası’nda da bunu görmüştük, çıktıkları 3 maçı da kaybetmişlerdi ve bu maçlarda üretimde sorun yaşamışlardı. Son 2 maçta Çin’e 79 ve Güney Kore’ye karşı 73 sayı üretebilmişlerdi. O turnuvada olduğu gibi yine Chism, Isa ve Alderazzi takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Bu arada elemelerin ilk turdan sadece 2 galibiyet getirebildiklerini ve 6 maçta ortalama sadece 63 sayı üretebildiklerini belirtelim. 

Avustralya sadece kıtanın değil Dünya basketbolunun önde gelen ülkelerinden birisi. Son olarak Asya Kupası’nı Lübnan’ı yenerek müzesine götüren Kangurular elbette yine alternatif bir kadroyla geliyorlar bu eleme penceresine. McCarron, Frolig, Kay, Brandt, Blanchfield ve Vasilijevic takımın öne çıkan isimleri konumundalar. Şampiyon oldukları Asya Kupası’ndakine benzer bir kadro, tek fark Maker yok bu kez ellerinde. 

Avustralya sert ve disiplinli bir savunma takımı. Asya Kupası’nda da bunu çok iyi göstermişler, Ürdün’ü 60, Arabistan’ı 52 ve ev sahibi Endonezya’yı ise 53 sayıda tutmuşlardı. Bahreyn de onların sikletinde bir rakip değil ve bu nedenle de savunmada yine etkili olacaklarını, onlara çoğu zaman potayı göstermeyeceklerini düşünüyorum. Kadroda bir çok yıldız olmadığı için kendilerinin de tempoyu düşük tutmasını bekliyorum, yani Bahreyn’e kolay sayı şansı vermeyeceklerdir. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: EvSahibi ALT (63.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …