Anasayfa / Genel / Bamberg – Bayern Maçı İddaa Tahmini 28 Mayıs 2017

Bamberg – Bayern Maçı İddaa Tahmini 28 Mayıs 2017

Bamberg - Bayern Maçı İddaa Tahmini 28 Mayıs 2017
Bamberg – Bayern Maçı İddaa Tahmini 28 Mayıs 2017

Erken final diyebileceğimiz Almanya BBL yarı final serisinde ilk iki maçı kazanan ve büyük avantaj kazanan Bamberg adını finale yazdırabileceği maçta Bayern‘i ağırlayacak.

Bayern adına tamam mı devam mı niteliğindeki maçın analizine geçerken önce baremlere bakalım. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da misafir takım lehine 8.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 153.5 olarak set edilmiş. İddaa‘da 676 ve 705 kodlarıyla açılan maçta misafir takım lehine 7.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 153.5 olarak belirlenmiş.

Burası Play Off

Koç Trinchieri yönetimindeki Bamberg ilk maçta kendi sahalarında müthiş bir iş çıkarmış ve rakipleri 23 sayı farkla devirmeyi başarmışlardı. İkinci maçta ise Bayern’in biraz daha direnç göstermesi ve kazanarak seriye tutunmaları bekleniyordu. Ancak Bamberg deplasmanda da kalitesini gösterdi ve o maçı da 80-76 kazanarak seride müthiş bir avantaj geçirdi evine. Bu maçta evlerinde kazanırlarsa adlarını finale yazdırmayı başaracaklar. İkinci maçta galibiyeti getiren kısaların etkinliği oldu. Özellikle Fabien Causeur 23 sayı 6 ribaund ve 3 asistlik performansı ile adeta tek başına yıktı Bayern’i. Janis Strelnieks ile Darius Miller da Fransız guarda çift haneli katkıda bulundular. İşin savunma tarafında rakibi yay gerisinden sadece 8/22’de tutmaları ve boyalı alandaki sertlik ile onları potadan uzaklaştırmaları galibiyeti getiren etkenlerdendi.

Savunmada Sınıfta Kaldılar

Bayern sezon boyunca etkili bir performans sergilemiş ve özellikle savunması ile dikkat çekmişti. Ancak bu seride Bamberg’i iki maçta da durduramadılar hatta yavaşlatamadılar bile. İlk maçta fark yedikten sonra ikinci maçta kendi sahalarında direnç gösteredekleri belliydi ama yeterli olmadı. Çünkü rakibi tutarak değil atarak yenmeye çalıştılar. Boyalı alanda savunmada sorun yaşamadılar ama hücumda üretemediler. Devin Booker dışında katkı alamadılar diğer uzunlardan. İlk maçta pek etkili olamayan Vladimir Lucic ile Nihad Djedovic bu kez biraz kıpırdandı fakat Reggie Redding ile Bryce Taylor‘un ortada olmamaları ve takım olarak yay gerisinden kötü bir performans sergilemeleri onların hücumda da rakibine cevap vermelerine engel oldu. Rakibin skorerlerini durduramadıkları gibi verimli hücum etmeyi de başaramyınca mağlubiyetten kaçamadılar ve seride ciddi bir yara aldılar, artık tamam mı devam mı diyecekler deplasmanda oynayacakları 3.maçta.

Bamberg – Bayern İddaa Tahmini

Bamberg Euroleague sezonunda dahi evinde çok dirençli oynayan ve rakiplerini makine düzenindeki basketbollarıyla ciddiyi sıkıntıya sokan bir takımdı. Mental olarak da üstünlük kurdukları Bayern‘e karşı hata yapmayacaklarını ve seriyi kendi evlerinde kazanarak erken bitireceklerini düşünüyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: MS 1  / 1.20

Bets10 Oranı: MS 1 / 1.24Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir