Anasayfa / Beşiktaş Sompo Sigorta / Banvit – Beşiktaş Sompo Japan İddaa Tahmini 21.04.19

Banvit – Beşiktaş Sompo Japan İddaa Tahmini 21.04.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 27.hafta mücadelesinde Banvit Pazar saat 15:15’de Beşiktaş Sompo Japan ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direk galibiyeti için 1.35 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.47 olarak açıklamış.

Banvit cephesinde sponsorluk anlaşmasının önümüzdeki sezon yenilenmeyecek olması nedeniyle bir belirsizlik ve üzüntü var. Ama play-off yarışından kopmamış olmaları ile saha dışındaki bu gelişmeleri bırakıp parkeye konsantre olmalılar. Son maçlarda da Bandırma’da iyi iş çıkardılar, son 3 maçtan ikisini kazandılar, İBB’yi ve Bahçeşehir’i yenerken Galatasaray’a ise kaybetmişlerdi. Moore ve Neal’in bu maçta da oynaması beklenmiyor.

Beşiktaş cephesinde ise işler yolunda gitmiyor saha dışında. Yabancı oyuncular da yerli oyuncular da maaşlarını zamanında alamıyorlar ve özellikle yerli oyuncuların maaşlarını yaklaşık 5 ay gecikme ile aldıkları söyleniyor. Bu nedenle de oyuncular antrenmanı boykot ettiler ve yerli oyuncular ile yabancı oyuncular ayrı çalıştılar maç öncesi. Benzing ile Buva’nın sakatlıkları devam ediyor.

Banvit play-off yarışından kopmamak için artık bir çok final maçına çıkacak ve bu karşılaşma da onlardan biri. Sponsorluk anlaşmasının bitecek olmasınının etkisiyle herkesten hafta boyu destek aldılar ve bu maçta taraftarların da ekstra bir destek vereceklerini düşünüyorum takıma. Diğer taraftan Beşiktaş’ta da özellikle yerli oyuncuların maaşlarını uzun süredir alamıyor olması takımda dengeleri ve huzuru bozmuş durumda. Bu maçta daha konsantre ve daha moralli olmasını beklediğim Banvit’in ev sahibi avantajıyla Buva ve Benzing’den yoksun Beşiktaş’a karşı galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 1 / 1.35
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.47
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Rethymno – Ionikos İddaa Tahmini 14.12.19

Yunanistan Ligi 11.hafta mücadelesinde Rethymno Cumartesi saat 16:45’de Ionikos ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …