Anasayfa / Estudiantes / Baskonia – Estudiantes İddaa Tahmini 27.09.19

Baskonia – Estudiantes İddaa Tahmini 27.09.19

İspanya Liga Endesa açılış haftası mücadelesinde Baskonia Cuma saat 20:15’de Estudiantes ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Baskonia bu sezon da geniş bir kadro kurdu ve koç Perasovic yönetiminde hedefleri play-off yapmak ve Liga Endesa’da da son 4 takım arasında yer almak. Önemli bir eksikleri yok. Pierria Henry, Fall, Michael Eric, Shengelia, Shields, Janning, Granger, Polonara, Vildoza, Garino, Diop ve Stauskas yeni sezonda takımın dikkat çeken isimleri olacaklar kuşkusuz. Hazırlık döneminde de son 2 maçta Bilbao’yu 11 ve Tenerife’yi 3 sayı farkla geçmişlerdi.

Estudiantes’de ise koç Dzikic göreve geldi ve onlar da kadrolarını önemli takviyelerle güçlendirdiler ama bu seviye için yani Baskonia tarzı takımlara karşı kafa tutabilmek için yeterli kalitede olmadıklarını düşünüyorum. Yolu ülkemizden geçen 3 isim Pressey, Palacios ve Kadji’nin yanı sıra, Phil Scrubb, Dangubic ve Brizuela gibi isimlere de sahipler. Düşme hattından da uzak kalmaları için yeterli olacağını düşünüyorum.

Baskonia sezona iyi bir giriş yapmak istiyor ve kendi sahasında, taraftarları önünde güçlü kadroları ile de bunu yapabileceklerini düşünüyorum. Zaten Estudiantes için bu hedef maçlardan biri değil, onlar yine düşme hattından uzak kalmaya çalışacaklar ve bunun için de öncelikleri denk rakiplerini geçmek olacak. Yenilenmiş kadroları ile tecrübeli ve kaliteli Baskonia karşısında deplasmanda şansları yok, çift haneli farklarla ev sahibinin kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.60
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.71
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …