Anasayfa / Bay Hawks / Bay Hawks – Nelson Giants İddaa Tahmini 16.05.21

Bay Hawks – Nelson Giants İddaa Tahmini 16.05.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Bay Hawks Pazar saat 08:00’da Nelson Giants ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın lehine 14.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Hawks sezona ikide iki ile başladı ve bu sezonun kalbur üstü takımlarından biri olacağını gösterdi. Bu maçları evde oynamanın avantajını iyi değerlendirdiler ve sırasıyla Rams’ı 14, Sharks’ı da 12 sayı farkla geçmişleri. Son maçta Sharks’ı 85-73 ile geçerken Raukawa 28 sayı, 5 asist ile yıldızlaşmış, Walker 16 sayı ve Janssen de 11 sayı, 15 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı. Takımda Bartlett eve Rusbach gibi tecübeli isimlerin varlığı da fark yarattı ilk 2 maçta.

Giants ise lige kötü başlayan ekiplerden biri, 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler şuana kadar. Bu maçlardan 3 tanesi deplasmandaydı ve ikisini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında önce Huskies’e uzatma sonunda 90-87, sonra güçlü Saints’e ise tam 26 sayı farkla yenilmiş, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. Sadece 69 sayıda kaldıkları o maçta Hale 26 sayı ve Ingram 14 sayı ile yegane ayakta kalmaya çalışan isimler olmuşlar, bunda da pek başarılı olamamışlardı. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı olduğunu sezonun ilk maçlarında gördük. Hawks iç sahada dominant bir takım olduğunun sinyalini vermiş, iki maçını da çift haneli farklarla kazanmıştı. Giants ise üst sıraların takımı olmadığını son maçta Saints’e deplasmanda tam 26 sayı farkla ezilerek göstermişti. Bu maçta da deplasmanda Hawks karşısında fazla direnemeyeceklerini, ev sahibinin Raukawa liderliğinde bu rakibini çift haneli farklarla rahat bir şekilde geçerek serisini 3 maça çıkaracağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.92
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …