Anasayfa / Alba Berlin / Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 23.06.19

Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 23.06.19

Almanya easyCredit BBL final serisi 3.maçında Bayern Munich Pazar saat 19:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.25 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.35 olarak açıklamış.

Koç Radonjic’in öğrencileri ilk 2 maçta şampiyonluk konusunda ne kadar istekli ve iddialı olduklarını göstermişlerdi. İlk maçta evlerinde kısmen zorlansalar da 4 sayı farkla kazanmışlar, ikinci maçta deplasmanda olmalarına rağmen 5 sayı farkla kazanarak seride 2-0 öne geçmişlerdi. Artık kupaya sadece 1 galibiyet uzaktalar ki bu maçta evlerinde taraftarları önünde oynamanın avantajına sahip olacaklar.

Koç Reneses’in öğrencileri finale kalarak Euroleague biletini kapmış ve aslında sezonun ana hedefini gerçekleştirmişlerdi. Aslında ilk 2 maçta güçlü rakiplerine karşı da fena iş çıkarmamışlardı ama maç sonlarında hep sorun yaşamışlardı kalite ve tecrübe farkının da etkisiyle. Şuanda seride 2-0 gerideler ve deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

Ezeli rakiplerin kapışmasında son yıllarda net bir şekilde önde olan Bayern bu seride de 2-0 önde ve artık kupadan sadece 1 galibiyet uzakta. Alba elbette direnç göstermeye çalışacaktır ama Bayern’in kupaya bu kadar yaklaşmışken kendi sahasında hata yapmayacağını düşünüyorum. Handikap riskine girmeden ev sahibinin direkt kazanacağını ve şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 / 1.25
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.35
Güven İndeksi: 9/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …