Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Brose Bamberg İddaa Tahmini 24.09.19

Bayreuth – Brose Bamberg İddaa Tahmini 24.09.19

Almanya easyCredit BBL ilk hafta mücadelesinde Bayreuth Salı saat 21:00’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.51 olarak belirlemiş.

Koç Korner ile yola devam eden BBL’nin köklü ekiplerinden Bayreuth bu sezon biraz daha mütevazi bir kadro ile mücadele edecek. Macaristan’da iyi bir sezon geçiren Evan Bruinsma, İsrail’de vasatın üstüne çıkamayan ve 2017-18 sezonundan sonra tekrar Bayreuth’a dönen oyun kurucu James Robinson, Kentucky çıkışlı yetenekli çaylak Reid Travis, Yunanistan Ligi’nin orta halli oyuncularından Lucky Jones, Adritatik Lig 2’de 14.3 sayı ortalamaları ile oynayan James Woodard, G-League’de iyi bir sezon geçiren Bryce Alford ve 2 tecrübeli isim, Andreas Seiferth ile Bastian Doreth takımı taşımaya çalışacaklar.

Brose ise takımın başına koç Moors’u getirdi. Haliyle kadroda da revizyona gittiler yaz döneminde. Artık takımın dümeninde Paris Lee oturuyor. Braunschweig’da iyi bir sezon geçiren genç uzun  Christian Sengfelder, Parma’da verimli bir sezon geçiren Tre’ McLean, Macaristan’ın en skorer isimlerinden Kameron Taylor, Karşıyaka’daki performansı ile ligimizin MVP’si seçilen Mısırlı uzun Assem Marei, Venezüela ile Dünya Kupası’nda etkil bir performans sergileyen Michael Carrera, yetenekli uzun Louis Olinde ve 3 tecrübeli isim Elias Harris, Bryce Taylor ile Maurice Stuckey takımın ana rotasyonunu oluşturacaklar.

Bayreuth kadro kalitesi ve tecrübe anlamında Brose’nin gerisinde net olarak. Evlerinde belki bir direnç gösterebilirler ama Brose’nin Lee, Carrera ve Marei gibi yıldız isimleri bu direnci kırmakta zorlanmayacağını düşünüyorum. Koç Moors’un ekibinin yeni sezona güzel bir başlangıç yapmasını ve deplasmanda da olsa kazanarak özgüven tazelemesini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.51
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Rethymno – Panionios İddaa Tahmini 25.01.20

Yunanistan Ligi 17.hafta mücadelesinde Rethymno Cumartesi saat 16:30’da Panioinos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam …