Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Crailsheim Merlins İddaa tahmini 23.10.22

Bayreuth – Crailsheim Merlins İddaa tahmini 23.10.22

Almanya easyCredit BBL 4. hafta mücadelesinde Bayreuth Pazar günü saat 16:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Bayreuth sezona pek de istediği gibi başlayamadı. İlk maçta denk rakiplerinden Frankfurt’u içerde uzatma sonunda 1 sayı farkla geçmişler ama sonrasında 2 maçlarında üst üste Oldenburg’a deplasmanda 4 ve içerde Hamburg’a 16 sayı farkla teslim olmuşlardı. Kupada ise denk rakiplerinden Mitteldeutscher’i deplasmanda 69-75 ile geçerek adlarını çeyrek finale yazdırmayı başardılar. O maçta Hill 20 sayı, 4 ribaund, Childress 15 sayı, 5 asist ve Rowe 12 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Merlins’in de durumu rakibinden pek farksız değil, onlar da 3 maçtan sadece birini kazanabildiler. Son BBL maçında konuk ettikleri Gottingen’e 77-81 ile kaybetmişlerdi. Ardından Europe Cup’da konuk oldukları kendilerinden alt siklette olan İsveç ekibi Norrkoping’e uzatma sonunda 6 sayı farkla kaybettiler ve 4 gün önce de evlerinde bir kez daha kendilerinden zayıf bir takım olan Rumen ekibi Craiova’ya hem de 13 sayı farkla teslim oldular. 

İki takım arasında kağıt üstünde önemli farklar göremiyorum ki form grafiklerine bakacak olursak Merlins’in son dönemde üst üste sınıfta kaldığını, Europe Cup’da basit rakiplere karşı farklı kaybettiğini görebiliriz. Bayreuth’un evindeki bu kritik maçta rakibini böyle formsuz ve moralsiz yakalamışken daha da fazla motive olacağını, Hill ve Childress liderliğinde kazanabileceğini düşünüyorum. Ama riski azaltmak için  lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım, kaybetseler de direnmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.43
Bets10 Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.56
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …