Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Giessen İddaa Tahmini 26.12.20

Bayreuth – Giessen İddaa Tahmini 26.12.20

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde Bayreuth Cumartesi saat 22:30’da Giessen ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 178.5 olarak belirlemişken Bets10 ise aynı bahis için limiti 179.5 olarak açıklamış.

Bayreuth 8 maçın ardından 3 galibiyet alabildi ve ana hedefleri olan play-off potasından sadece 1 maç gerideler. Bu sezon bizlere yüksek tempolu ve bol skorlu maçlar izlettiler, ortalama 173 sayı çıktı maçlarında şuana kadar. Evlerindeki son 3 maçtan birini kazanırken ise bu maçlardan ikisinde skora doyduk adeta, iki maçta da 180 sayı çıkmıştı. Son olarak 4 gün önce konuk ettikleri Wurzburg’a 87-93 ile kaybetmişlerdi. Hücumda Bartley ve Olisevicius ikilisi ile iyi iş çıkarmış olsalar da savunmada çok yumuşak kaldılar.

Giessen ise 8 maçın tamamını kaybetti ve bu sezonun en büyük düşme adaylarından biri olacaklarını da duyurmuş oldular. Bu maçlarda temel problemleri yol geçen hanı modundaki savunmalarıydı, ortalama 97 sayı gördüler potalarında şuana kadar. Son 3 maçlarından ikisinde de bu paralelde yüksek skorla izlemiştik; Mitteldeutscher’e 93-105 ve Chemnitz’e ise 83-95 ile kaybetmişlerdi. Brandon Thomas, Pjanic, Starks, Brandon Bowman gibi isimlerle zaman zaman iyi işlar çıkarsalar da bu savunmayla ligde kalmaları çok zor…

İki takım da sezona yüksek tempoda oynayarak ve bizlere bol skorlu mücadeleler izleyerek başladılar. Bayreuth Bartley liderliğinde açık alanı iyi kullanan ve verimli hücum eden bir takım. Giessen de rakiplerine tempo konusunda çanak tutan ve çok erken top kullanıp rakiplerin de kullandığı top sayısını yani skor potansiyelini yukarı çeken bir takım. Bayreuth’un Giessen’in zayıf savunması karşısında 100 sayıları zorlayacağını, misafir takımın da onlara en az 80 sayı ile karşılık vereceğini düşündüğüm için tercihimi üst seçeneğinden kullanacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (178.5) – 1.90
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (179.5) – 2.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wurzburg – Rasta Vechta İddaa Tahmini 09.05.21

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar saat 16:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. İddaa …