Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Gottingen İddaa Tahmini 06.04.19

Bayreuth – Gottingen İddaa Tahmini 06.04.19

Almanya easyCredit BBL 27.hafta mücadelesinde Bayreuth Cumartesi saat 21:30’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Bayreuth 12 galibiyetle halen play-off yarrışının içinde olan takımlardan biri, 8.sıradan sadece 1 maç uzaktalar. Evlerindeki maçlarda yine yüksek tempoda bol skor üreterek rakiplerini geçmeye çalışıyorlar ve ortalama 88 sayı buluyorlar. İç sahada oynadıkları son 5 maçtan 4 tanesinde de 166 baremi aşıldı. Anderson liderliğinde potansiyelli bir bir hücum takımı Bayreuth.

Gottingen ise ligin vasat takımlarından biri. 7 galibiyetleri var ve play-off şansları kalmadı artık. Amaçları düşme potası ile aralarındaki 2 maçı muhafaza ederek ligi rahat bir şekilde, güvenli bölgede bitirmek. Evden uzaktaki maçlarında ortalama 81 sayı görüyorlar potalarında ki geçen hafta evlerinde oynamalarına rağmen Oldenburg’a 79-96 kaybederek savunmalarının da çöktüğünü gösterdiler.

Bayreuth play-off yarışından uzaklaşmak istemiyor ve bu nedenle özellikle iç sahadaki maçlarda artık minimum hata ile oynamaları gerekiyor. Anderson ve Brooks liderliğinde yine tempoyu forse edip en iyi bildiklerini basketbolu oynamaya çalışacaklar. Gottingen de son haftalarda savunmadaki disiplin ve kararlığının kaybetmiş bir görüntü çizdi, ev sahibinin temposu karşısında fazla direnemeyeceklerini ve onların da katılarak en az 80 sayı üreteceklerini düşünüyorum. Zaten bu da maçın üste taşınması için yeterli olacaktır.

İddaa Oranı: ÜST (166.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Brose Bamberg – CEZ Nymburk İddaa Tahmini 10.12.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 8.hafta mücadelesinde Brose Bamberg Salı saat 22:00’da CEZ Nymburk ile karşılaşacak. İddaa …