Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Gottingen İddaa Tahmini 10.02.21

Bayreuth – Gottingen İddaa Tahmini 10.02.21

Almanya easyCredit BBL 17. hafta mücadelesinde Bayreuth Çarşamba saat 22:30’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 olarak oran açmışken Bets10 ise oranı 1.40 olarak belirlemiş.

Bayreuth 16 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırabildi ve ligin orta altı ekiplerinden biri. Ancak rakiplerine göre 1-2 maç eksikleri var ve play-off yarışından da sadece 2 adım gerideler, dolayısıyla işler çok da ters gitmiyor. Son 2 maçlarını da deplasmanda olmalarına rağmen Chemnitz ve Hamburg karşısında kazanarak çıkışa geçtiler. 4 gün önceki maçta Hamburg’u yenerken Bartley kendine gelmiş, 19 sayı ile takımını sırtlarken Tiby de 17 sayı ile ona destek olmuştu.

Gottingen cephesinde de durum çok farklı değil, onlar da 16 maçtan 5 galibiyet alabildiler ve Bayreuth’un sadece 1 adım gerisindeler. Hatta onlar da son 3 maçlarından ikisini kazanarak çıkışa geçtiler. Ama tabi onlar bu galibiyetlerden birini içerde almışlardı, deplasmanda ise 3 gün önce Wurzburg’u 82-87 ile geçerken Odiase 23 sayı, 11 ribaund ile boyalı alanı domine etmiş, Dawkins de 17 sayı ile galibiyetin diğer mimarı olmuştu.

Ligin iki denk takımının karşılaşmasında kazanan ekip play-of yarışına bir adım daha yaklaşacak, kaybeden ise düşme potasına bir adım daha yaklaşacak, tehlikeli sularda yüzmeye başlayacak. Her ne kadar denk olsalar da bana göre kadro yapısı açısından Bayreuth bir adım önde, son maçta kendisine gelerek 19 sayı üreten Bartley’nin bu maçta da farkını ortaya koyup takımını galibiyete taşıyacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.40
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Rasta Vechta – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 07.03.21

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Pazar saat 17:00’da FC Bayern Munich ile …