Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Hamburg İddaa Tahmini 29.04.21

Bayreuth – Hamburg İddaa Tahmini 29.04.21

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Bayreuth Perşembe saat 20:00’da Hamburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.58 olarak belirlemiş.

Bayreuth son haftaların formsuz ekiplerinden biri, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve 30 maçın ardından 11 galibiyette kalarak play-off potasından ciddi anlamda uzaklaştılar. Artık kalan 4 maçlarını kazansalar bile şansları kalmadı diyebiliriz. Son 3 iç saha maçlarında sırasıyla Bamberg’e 9, Ulm’a 6 ve Braunwschweig’a 13 sayı farkla yenilmişler, bana göre bu sonuçlarla da havlu atmışlardı. Ne düşme ile ne de play-off ile herhangi bir bağlantıları kalmadı, kalan maçlara formalite için çıkacaklar. 

Hamburg ise rakibinin aksine ligin formda takımlarından biri. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve toplamda 20 galibiyete ulaştılar. Kalan 4 maçlarını kazanmaları durumunda rakiplerin alacakları sonuçlara göre 5 hatta 4. sıraya tırmanma durumları var. Bu nedenle de amaçları ve hedefleri devam ediyor, onlar adına önemi bulunan bir maç. Deplasmanda 4 maç üst üste kazandıktan sonra ligin vasat takımlarından Chemnitz karşısında son topta 1 sayı farkla yenilerek soğuk bir duş almışlardı. 

Bayreuth ligin amaçsız takımlarından biri ve kalan maçlarına formalite için çıkacak sadece. Karşılarında ise ligin flaş ekiplerinden olan ve son haftalarda formda konumda olan Hamburg yer alacak. Koç Calles’in elinde Kameron Taylor, Kotsar, Allen, Spencer gibi önemli silahlar var. Play-off yarışında ilk 4 şansları halen devam ettiği için de bu maçı son derece ciddiye alacaklarını, formsuz ve amaçsız rakip karşısında deplasmanda da olsa hata yapmayacaklarını ve kazanarak Chemnitz deplasmanında alınan soğuk duşu telafi edeceklerini düşünüyorum. Arzu edenler alternatif olarak Hamburg için açılan baremden üst seçeneklerine de yönelebilirler. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

ABD – İran İddaa Tahmini 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçında Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 07:40’da İran ile karşılaşacak. İddaa …