Anasayfa / BC Lulea / BC Lulea – Umea İddaa Tahmini 10.03.23

BC Lulea – Umea İddaa Tahmini 10.03.23

İsveç Ligi mücadelesinde BC Lulea Cuma günü saat 21:04’de Umea ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Lulea ligin ilk 4 adaylarından birisi. 28 maçtan 16 galibiyet elde ettiler şuana kadar. Evlerinde de iyi bir karneleri olduğunu görüyoruz. Beş maçlık sekanstan 4 galibiyet alırken, evlerinde de 2 maçlarını üst üste kazandıklarını görüyoruz. Son iç saha maçlarında Uppsala’yı zorlansalar da 3 sayı farkla geçmişlerdi. Bailey, Griffin, Davis üçlüsü artı Arvidsson takımın en güvendiği isimler olacaklar yine.

Umea da rakibi ile aynı durumda, aynı seviyede olan bir takım. Onlar 27 maçtan 16 galibiyet elde ettiler ve 4. sıradalar. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu da belirtmemiz lazım, son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini belirtelim… Son deplasman maçlarında da Boras karşısında direnememişler, 14 sayı fark yemişlerdi. 

İki takım ilk 4 yarışında birbirlerinin direkt rakipleri konumundalar, bu nedenle de çekişmeli bir maç olacağını söylemek yanlış olmaz. Ancak elbette Lulea ev sahibi avantajı ile bir adım önde ki Umea’nın son dönemde evden uzakta ne kadar zorlanan bir takım olduğunu da biliyoruz, 3 maçtır kazanamıyorlar evden uzakta. Bu maçta da Lulea’nın avantajını kullanacağını ve kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.56
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsveç Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Boras – Uppsala İddaa Tahmini 10.03.23

İsveç Ligi mücadelesinde Boras Cuma günü saat 21:04’de Uppsala ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …