Anasayfa / BC Lulea / BC Lulea – Uppsala İddaa Tahmini 02.03.23

BC Lulea – Uppsala İddaa Tahmini 02.03.23

İsveç Ligi mücadelesinde BC Lulea Perşembe günü saat 21:04’de Uppsala ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takımın lehine handikapı 10.5 olarak açıklamışlar.

Lulea lligin iddialı ilk 4 adaylarından birisi. Şuana kadar çıktıkları 26 maçtan 15 tanesini kazandılar ki son dönemde de 3 maçtan ikisini kazanarak iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. Evlerinde de son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak iyi durumda olduklarını kanıtladılar. Son iç saha maçlarında zayıf rakiplerden biri olan Fryshuset’i tam 30 sayı farkla ezip geçmişler, rakiplerine de net mesajlar vermişlerdi. 

Uppsala ise ligin orta altı takımlarından birisi. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kalarak kendilerini play-off potasının dışında buldular. Ama düşme hattı ile aralarında tam 7 galibiyetlik bir fark bulunması ve play-off yarışından da sadece averajla uzak kalmış olmaları onların hanelerine yazılacak artılar. Diğer taraftan son deplasman maçlarında Koping’e direnemediklerini ve hücumda sınıfta kalarak 80-69 ile kaybettiklerinin altını çizelim.

İki takım arasında zaten puan tablosunda göreceğiniz üzere net farklar var. Bunun yanısıra Lulea evinde ne kadar etkili bir takımsa Uppsala ise deplasmanda o kadar güven vermeyen bir ekip. İki takımın bu sezonki ilk karşılaşmasında Lulea deplasmanda olmasına rağmen rakibine son nefeste 1 sayı farkla üstünlük kurmuştu. Ama o günden sonra köprünün altından çok sular geçti ve artık Lulea rakibine göre bir kaç adım üstün. Bu maçta da evlerinde oynamanın da avantajını kullanarak çift haneli farkları göreceklerini, net ve rahat bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.54
Betroad Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.66
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …