Anasayfa / Astana / BC Samara – Astana İddaa Tahmini 27.10.22

BC Samara – Astana İddaa Tahmini 27.10.22

VTB Ligi mücadelesinde BC Samara Perşembe günü saat 18:00’da Astana ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 27.5 handikap belirlemişler.

Samara ligin yeni takımlarından biri ama bir çok takımın bütçe küçültmesiyle beraber onlar play-off yarışına dahil olabilecek seviyeye çıkmış oldular. Son dönemde üst üste denk rakipleri yendiler, önce Enisey’i uzatmada 6 sonra da Novgorod’u deplasmanda 38 sayı farkla geçtiler. Son maçlarında ise güçlü Zenit’e evlerinde olmalarına rağmen 12 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Knight 20 sayı, 6 ribaund, 7 asist, James Ennis 19 sayı, 3 ribaund ve Malcolm Thomas 15 sayı, 11 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Astana ise geçen sezonlarda olduğu gibi ligin vasat ekiplerinden biri, nitekim geride bıraktıkları 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarında önce deplasmanda Unics Kazan’a 109-54 sonra da evlerinde Novgorod’a 20 sayı farkla kaybettiler. O son maçta Myers 17 sayı, 6 ribaund ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isim olmuştu. Parks ve Likhodey’den beklenen katkıyı alamamışlardı, bu da farklı yenilmelerine neden olmuştu. 

Samara elbette kendi sahasında oynamanın avantajına sahip ve rakibe göre daha kaliteli bir kadroları, daha doğrusu daha kaliteli Amerikalı oyuncuları var. Astana son maçlarında ciddi faklar yedi ama Novgorod karşısında sadece Myers’dan çift haneli skor katkısı almalarına rağmen 20 sayı fark yemeleri bana bu maçta da bu kadar ciddi farkların oluşmayacağını gösterdi. Elbette bırakın kazanmalarını, direnmeleri bile sürpriz olur ama handikapın biraz yüksek açıldığını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+27.5) -1 .51
intobet Oranı: MS 2 (+27.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …