Anasayfa / Genel / Belçika – B. Britanya Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Belçika – B. Britanya Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Belçika - Büyük Britanya Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017
Belçika – Büyük Britanya Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Eurobasket‘in orta şekerli takımlarından Belçika ile vasat ekiplerden Büyük Britanya turnuvanın ikinci gününde, 1 Eylül Cuma günü saat 14:15’de Ülker Sports Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Çekişmeli geçmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Büyük Britanya lehine 5.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 146.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 960 ve 966 koduyla açılan maçta Büyük Britanya lehine 5.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 146.5 olarak belirlenmiş.

Sert ve Disiplinliler

Koç Casteels’in ekibi zorlu D grubunda 12 Dev Adam ile birlikte ilk 4 için savaşacak ve buradaki savaşacak kelimesi tam da onların karakterini yansıtıyor aslında. Sert savunma yapan ve disiplinli, sistemli bir takım olan Belçika fiziksel oynamayı seven bir takım. Onları sertliğe sertlikle karşılık vermeden kırmanız pek kolay değil. Hücumda ise sınırlı bir takımlar. Tecrübeli şutör Lojeski’nin yokluğunda takımın iki guardı Jonathan Tabu ve Sam Van Rossom sorumluluğu üstlenmiş durumdalar. Hazırlık maçlarında 9 mücadeleden sadece 3 galibiyet çıkardılar ama yendikleri takımların Almanya, İtalya ve İspanya olduğunu da belirtmem lazım.

İşleri Hiç Kolay Değil

Büyük Britanya son yıllarda basketbola ilginin arttığı bir ülke. Her ne kadar futbol çok ön planda olsa da genç nesil yavaş yavaş basketbola da kaymaya başladı ve NBA ile ilişkileri de çok kuvvetli. Artık Avrupa Şampiyonalarına da düzenli olarak katılmaya başladılar. Ancak bu turnuvada iki önemli yıldızları Soko ve Gordon’dan faydalanamayacaklar. Yine de özellikle pota altında hiç de fena olmayan bir rotasyona sahipler. Gabe Olaseni işin sertlik ve ribaund tarafını üstlenirken, dış şut tehditi olan skorer Daniel Clark da hücumda takımının en önemli silahı. 9 maçtan sadece 3 galibiyet alabildiler ve istikrarlı bir performans sergileyemediler hazırlık maçlarında. Özellikle işin savunma tarafında kırılgan bir takımlar, kolay pes ediyorlar ve bir çeyrekte dahi 10-15 sayı farklar yiyip geri düşebiliyorlar.

Belçika – Büyük Britanya İddaa Tahmin

Belçika rakibine nazaran daha tecrübeli ve daha disiplinli bir takım. Sert savunmaları ile Büyük Britanya’ya karşı üstünlük kuracaklarını ve turnuvaya galibiyetle başlayacaklarını düşünüyorum. Alt seçeneği de düşünülebilir ama barem biraz düşük olduğu için daha garanti olması adına Belçika’nın handikapsız galibiyetini öneriyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: ML 1 / 1.30

Bets10 Oranı: ML 1 / 1.41Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir