Anasayfa / Benedetto Cento / Benedetto Cento – Frata Nardo İddaa Tahmini 09.06.24

Benedetto Cento – Frata Nardo İddaa Tahmini 09.06.24

İtalya Serie A2 düşme grubu mücadelesinde Benedetto Cento Pazar günü saat 19:00’da Frata Nardo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Cento bu grubun lideri. Son 3 maçtan ikisini kazandılar ve bu sayede de 20 galibiyete ulaşarak zaten ligde kalmayı garantilemiş durumdalar. Bu son maça sadece formalite için çıkacaklar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını kayıpsız geçtiklerini gördük. 29 Mayıs’da son olarak Agrigento’yu konuk etmişler ve 11 sayı farklar net bir galibiyete imza atmışlardı.

Nardo ise son 3 maçını üst üste kazandı ve 18 galibiyete ulaşarak bu son maç öncesi ligde kalmayı garantiledi, onlar da buraya kafaları rahat bir şekilde geliyorlar. Diğer yandan deplasman karnelerine bakınca performanslarının pek de iyi olmadığını gördük, evden uzaktaki son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Sonuncusunda ise 2 Haziran’de uzatmanın ardından Latina’yı yenerek ligde kalmayı garantilemişlerdi. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu söyleyebiliriz kağıt üstünde. Ama diğer yandan Cento’nun evindeki üstün oyunu ve Nardo’nun deplasmanlarda zorlandığı gerçeğini de unutmamak lazım. Her ne kadar bu bir formalite maçı olsa da Cento’nun sezon kapanışında taraftarına bir galibiyetle veda etmek isteyeceğini, en azından böyle bir motivasyona sahip olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de düşük farkla bile olsa kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …