Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / Beşiktaş SJ – Arel Üniversitesi Büyükçekmece İddaa Tahmini 02.03.19

Beşiktaş SJ – Arel Üniversitesi Büyükçekmece İddaa Tahmini 02.03.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 20.hafta mücadelesinde Beşiktaş Sompo Japan Cumartesi saat 17:30’da Arel Üniversitesi Büyükçekmece ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışlar.

Beşiktaş koç Ivanovic’in istediği seviyeye son maçlarda ulaşmaya başladı diyebiliriz, bir istikrar yakaladılar ki verilen aradaki kupa mücadelesinde de iyi iş çıkardılar. Tofaş’ı 89-83 geçerken Anadolu Efes’e 70-78 kaybetmişlerrdi. Ligde de son maçlarında iç sahada Türk Telekom’a karşı 85 sayı üreterek hücumda ne kadar formda olduklarını tekrar göstermişlerdi. Rich’in yanına Pressey ile Gibson’ın da eklenmesiyle hem açık alanda daha etkili oluyorlar hem de artık açılan savunmalara karşı Buva’yı daha iyi kullanıyorlar.

Büyükçekmece cephesinde ise Williams’ın takımdan ayrılmasıyla birlikte ciddi güç kaybettiler ki yerine de bir hamle yapmadılar. Şimdi ellerinde kalan kaliteli ve skorer kısalarla sonuca gitmeye ve olabildiğince düşme potasından uzak durmaya çalışacaklar. Bu noktada koç Şehit Hayes, Gibson ve Eldridge liderliğinde tempoyu forse eden, çabuk top kullanan bir takım kurgusu üzerine çalışıyor olacak. Zaten son 3 maçlarından ikisinde de yüksek tempo ve bol skor izlemiştik, bu maçlarda 171 ve 177 sayı çıkmıştı.

Beşiktaş aradan önceki maçlarda ve kupada hücumda ne kadar formda bir takım olduğunu gösterdi. Bu maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajıyla tempoyu dikte edeceklerdir ki Williams’dan yani etkili bir pota altı silahından yoksun Büyükçekmece de tempoyu ve açık alanı kullanacakttır bolca. Bizleri yüksek tempolu ve bol skorlu bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (155.5) / 1.70
MobilBahis Oranı: ÜST (155.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 15.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı’nı 2. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Los Angeles Clippers, 4. sırada yer alan …