Anasayfa / Genel / Best Balıkesir İstanbul BBSK Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 22 Nisan 2017

Best Balıkesir İstanbul BBSK Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 22 Nisan 2017

22 Nisan Cumartesi günü saat 18:00’da başlayacak Türkiye Basketbol Süper Ligi mücadelesinde düşme potasından kurtulmak isteyen Best Balıkesir az da olsa play-off şansını devam ettiren İstanbul BBSK’yı ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 5.0 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 159.5 olarak set edilmiş. İddaada 689 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 5.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 160.5 olarak set edilmiş.

Koç Hakan Demir’in ekibi şuanda 6 galibiyetle 15.sırada yani düşmeyi garantileyen TED Kolejliler’in ekürisi olma yolunda en büyük aday olma konumundalar. Ama üstlerinde yer alan Trabzonspor MP ve Muratbey Uşak’tan sadece 2 maç gerideler ki fikstür avantajına da sahip olduklarını söyleyebiliriz kalan maçlarda. Son 5 maçlarından 2 galibiyet alabildiler ama zaten bu maçlardan 2 tanesi Beşiktaş ve Fenerbahçe ileydi. Kaybedilen tek hedef maç deplasmanda Uşak’a karşıydı. Evlerinde oynadıkları son 3 maçtan 2 tanesini ise kazanmayı başardılar, kaybettikleri maç da zaten belirttiğim gibi Fenerbahçe’ye karşıydı. Son galibiyetlerde rakiplerine 7 ve 13 gibi net farklarla üstünlük kurdular. Evlerinde sert savunma yapıp daha disiplinli oynuyorlar. Son maçlarda çok iyi iş çıkaran Delroy James ve takımın lideri Alfred Kelly bu kritik maçta da Ege ekibinin en önemli kozları olacaklar.

Koç Erdoğan’ın ekibi ligin orta şekerli takımlarından biri, normal sezonun bitimine 4 maç kala etliye sütliye dokunmayacak modda olduklarını söyleyebiliriz. Play-off potasından 3 düşme potasından ise 4 maç uzaktalar. Geçen hafta son olarak evlerinde bir diğer İstanbul takımı Dİ Büyükçekmece’yi geçmeyi başarmışlardı. Deplasman karneleri oldukça kötü bu sezon, oynadıkları 13 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ki o da 29 Ekim’de ligin en zayıf takımı TED Kolejliler’e karşıydı. En son denk bir rakiple oynadıkları deplasman maçında ise Uşak’tan 12 sayı fark yemişlerdi. Skorer guard Armand ve takımın tecrübeli oyun kurucusu Calloway bu zor deplasmanda da en büyük kozları olacaklar.

Galibiyete rakibinden çok daha fazla ihtiyacı olan ve son haftalarda pozitif bir basketbol oynayan Balıkesir kendi sahasında seyirci avantajını da kullanır ve deplasmanlarda zaten zorlanan, artık hedefi de kalmayan rahat İstanbul BBSK’yı handikapı da aşıp yenmeyi başarır.

İddaa Oranı: MS1 (-5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS1 (-5.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir