Anasayfa / Bilbao / Bilbao – Obradoiro İddaa Tahmini 03.10.20

Bilbao – Obradoiro İddaa Tahmini 03.10.20

İspanya Liga Endesa 4. hafta mücadelesinde Bilbao Cumartesi saat 19:00’da Obradoiro ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikpaı 8.5 olarak açıklamış.

Bilbao sezona kötü bir giriş yaptı ve onlar için bu sezonun zayıf halkalarından biri diyebiliriz rahatlıkla. Pandemi önlemleri nedeniyle iç saha avantajlarını da kullanamıyorlar. 3 maçtan sadece birini evlerinde oynamışlar, güçlü Tenerie’ye direnemeyerek 11 sayı farkla yenilmişlerdi. Son maçlarında ise Barça deplasmanında tamamen sahadan silindiler, 18 sayı fark yediler. Serron ve Balvin’in ciddi sakatlıkları var, durumları maç saatinde belli olacak.

Koç Fernandez yönetimindeki Obradoiro ise rakibinin aksine sezona çok iyi bir giriş yaptı. 3 maçlarını da kazandılar ki birisi zorlu Manresa deplasmanında alınan bir galibiyetti. Kartal dışında önemli bir eksikleri bulunmuyor. Özellikle hücumda çok verimli oynayan Obradoiro’da iki Litvanyalı Beliauskas ile Birutis ve Robertson takımın önemli skor opsiyonları olarka öne çıktılar şuana kadar. Daum da onlara yardım eden x-faktörlerden birisi.

Her ne kadar kağıt üstünde iki takım arasında ciddi bir fark olmasa da sezon başında oynanan basketbol kalitesi açısından Obradoiro net olarak rakibinden bir kaç adım önde. Elbette yaralı aslan Bilbao’nun artık kazanması, reaksiyon göstermesi gerekiyor ama formda Obradoiro karşısında işlerinin zor olacağını, kazansalar da koç Fernandez’in öğrencilerinin handikapta kaabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …