Anasayfa / Bitci Baskonia / Bitci Baskonia – Real Madrid İddaa Tahmini 25.11.21

Bitci Baskonia – Real Madrid İddaa Tahmini 25.11.21

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Bitci Baskonia Perşembe saat 22:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Baskonia 11 maçından 4 tanesini kazanabildi ve bu sezon da play-off hedefinden uzaklaşmış durumdalar. Zaten bu nedenle de koç Ivanovic ile yollar ayrıldı ve koç Spahija göreve getirildi. Onun gelişiyle, ayağının tozuyla ilk maçı kazandılar, evlerinde denk rakiplerinden Kızıl Yıldız’ı 93-74 gibi net bir skorla yenmişlerdi. Ama sonrasında yine evlerindeki maçta güçlü rakipleri CSKA karşısında ise direnmelerine rağmen 74-80 ile kaybetmişlerdi. Peters ve Raieste’den bu maçta da faydalanamayacaklar. Her ne kadar kesin olmasa da Costello’dan da bu maçta faydalanamayacakları gelen haberler arasında. 

Real Madrid bu sezon da Euroleague’in güçlü şampiyonluk adaylarından biri alışılageldiği üzere. 11 maçtan 9 tanesini kazanarak da bunu net olarak gösterdiler zaten. Deplasman karneleri de gayet iyi durumda, son 2 maçlarını üst üste kazandılar. Önce Bayern’in 76-80 sonra da 16 Kasım’da Asvel’i 74-87 gibi net bir skorla geçtiler. O maçta Causeur 25 sayı, Yabusele 17 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Tavares 12 sayı, 10 ribaund ile galibiyetin başmimarları olmuşlardı. Randolph ve Thompkins’den bu maçta da faydalanamayacaklar. Taylor ile Alocen’in durumları ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasında sadece kalite olarak değil form grafiği anlamında da net farklar var. Elbette Real rakibinden her alanda önde olan taraf konumunda. Koç Laso’nun öğrencileri evden uzaktaki son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve formsuz rakipleri karşısında özellikle pota altında Tavares ve Poirier ikilisi liderliğinde net bir üstünlük kuracaklarını, formda Fransızlar Yabusele ile Causeur’ü de verimli kullanarak sonuca gideceklerini tahmin ediyorum. Kazanırken de zorlanmadan minimum 4-5 sayılık fark yakalamalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) –  1.48
Rexbet Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Tofaş Çarşamba saat 17:00’da Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile …