Anasayfa / Arjantin Ligi / Boca Juniors – Quimsa Santi İddaa Tahmini 28.06.24

Boca Juniors – Quimsa Santi İddaa Tahmini 28.06.24

Arjantin Ligi yarı final serisi 3. maçında Boca Juniors Cuma günü saat 03.30’da Quimsa ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.69 olarak belirlemiş.

Normal sezonu 4. sırada bitiren Boca aslında seriye dezavantajlı olarak başlayan taraftı. Nitekim deplasmandaki ilk maçı 82-74 ile kaybetmişlerdi ama ikinci maçta yine deplasmanda olmalarına rağmen 71-77 ile kazanarak servis kırdılar ve seriye 1-1 eşitlik getirirken saha avantajını da kaptılar. Artık seri boyunca sadece evlerindeki maçları kazanarak final biletini kapabilecek noktaya gelmiş durumdalar. 

Quimsa ise normal sezonu lider olarak bitirmesine rağmen bu avantajını kullanamadı. Serideki ilk maçını kazandıktan sonra yine evinde oynadığı 2. maçta saha avantajını kullanamamış, özellikle hücumda sınıfta kalarak sadece 71 sayı üretip 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamıştı. Artık avantajlarını kaybettiler ve final biletini kapabilmek adına Boca’yı en az bir kere deplasmanda yenmek zorunda olduklarını da hatırlatalım. 

İki takım arasında aslında bir denklik var diyorduk seri başlarken ve Quimsa saha avantajı ile ibrenin biraz da olsa kendisine kaymasını sağlamıştı. Ama Boca ikinci maçta sergilediği etkili savunma performansı sayesinde tüm hesapları bozdu ve seriye 1-1 eşitlik getirmeyi başardı. Artık sahalarında hata yapmadıkları sürece bu seriyi geçip adlarını finale yazdırabilecekler. Yani deplasmandaki o galibiyetin anlamlı olabilmesi için evlerindeki bu maçı da kazanmak durumundalar. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.48
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …