Anasayfa / Arjantin Ligi / Boca Juniors – Quimsa Santi İddaa Tahmini 29.06.24

Boca Juniors – Quimsa Santi İddaa Tahmini 29.06.24

Arjantin Ligi yarı final serisi 4. maçında Boca Juniors Cumartesi günü saat 17:30’da Quimsa Santi ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti içn oranı 1.44 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.59 olarak belirlemiş.

Boca sezonu 4. sırada bitirdiği için seriye de dezavantajlı başladı rakibi karşısında. Ama buna rağmen deplasmandaki ikinic maçı kazanarak servis kırmışlar, seriyi 1-1 eşitleyerek saha avantajını ele geçirmişlerdi. 3. maçta ise evlerinde olmalarına rağmen bu avantajı koruyamadılar ve bu kez onlar evlerinde teslim oldular. Şuanda 2-1 gerideler ve evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Quimsa normal sezonu lider bitirerek ne kadar iddialı ve güçlü bir takım olduğunu göstermişti zaten. Çeyrek finalde Penarol karşısında çok zorlandıktan sonra burada yarı final serisinde de beklentilerin altında kaldılar. İkinci maçta evlerinde kaybederek avantajı rakiplerine kaptırdılar. Ama sonrasında hızlıca reaksiyon gösterip deplasmanda kazanarak 2-1 öne geçtiler, artık final biletinden sadece 1 galibiyet uzaktalar ve bu maçı kaybetselerde de 5. maç yani karar maçını evlerinde oynama avanjaına sahip olacaklar. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu seri boyunca gördük, nitekim birbirlerini birer kez deplasmanda da yenmeyi başarmışlardı. Şimdi Quimsa 2-1 önde, bu nedenle de Boca kendi sahasında tamam mı devam mı maçına çıkacak. Evet bir önceki maçta yine burada taraftarları karşısında kaybetmişlerdi ama bu sefer onların reaksiyon göstereceklerini, kazanarak seriyi eşitleyip 5. ve son maç için Quimsa’nın sahasına gideceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.44
intobet Oranı: MS 1 – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya U20 – Makedonya U20 İddaa Tahmini 13.07.24

Polonya’nın Gydnia kentinde düzenlenen 2024 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası C grubu ilk maçında İspanya Cumartesi …