Anasayfa / Adriyatik Ligi / Borac Cacak – Cibona Zagreb İddaa Tahmini 26.04.21

Borac Cacak – Cibona Zagreb İddaa Tahmini 26.04.21

Adriyatik Ligi 26. ve son hafta mücadelesinde Borac Cacak Pazartesi saat 17:00’da Cibona Zagreb ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak belirlemiş.

Borac son 4 maçından 3 tanesini kazanarak 8 galibiyete ulaştı ama bu onları düşme hattından anca averajla uzak tutmaya yetti. Öyle ki kazansalar bile rakiplerin alacakları sonuçlara averajla yine düşme grubu oynamak zorunda kalabilirler. Son 2 maçlarında denk rakiplerle oynamışlar, içerde Zadar’a 4 sayı farkla yenilirken deplasmanda Split’i ise 12 sayı farkla geçmişlerdi. O maçta Novakovic 21 sayı ve tecrübeli Gürcü guard Sanadze 15 sayı ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Cibona’nın durumu rakibinden bir adım daha iyi ki bu ince hesaplarda bir galibiyet çok ama çok değerli. Onların 9 galibiyetleri var ve kaybetseler de büyük olasılıkla ligde kalacaklar. Ama yine de işi garantiye almak için kazanmak istiyorlar ki son 3 maçlarından ikisini kazanarak da iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. Son 2 maçlarında Zadar’a deplasmanda direnip 5 sayı ile kaybetmiş, içerde ise güçlü Cedevita’yı sürpriz şekilde tam 10 sayı farkla geçmişlerdi. O maçta tecrübeli uzun Planinic 24 sayı ile yıldızlaşmış, Novacic de 18 sayı ile ona destek olmuştu. 

Adriyatik Lig’de sezon ortasında ligden çekilen Primorska dışında son sırada yer alacak takım düşme grubunda alt ligden gelen takımlarla oynamak zorunda kalacak ligde kalabilmek için. Bu nedenle de bu maçı kaybeden takım için sezon bitmiş değil elbette ki diğer sonuçlara göre kaybeden ligde bile kalabilir o düşme turnuvasını oynamadan. Ama zaten bir adım önde olan Cibona’nın bu fırsatı değerlendirip kendi işini kendisinin çözmek isteyeceğini, tecrübeli uzun Planinic’i pota altında iyi kullanarak kazanmaya yakın olan taraf olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 16.05.21

Pazar programının ilk bölümünde Almanya Kupası, Yunanistan Ligi, ING Basketbol Süper Ligi ve Adriyatik Ligi …