Anasayfa / Adriyatik Ligi / Borac Cacak – Studentski Centar İddaa Tahmini 06.03.23

Borac Cacak – Studentski Centar İddaa Tahmini 06.03.23

Adriyatik Ligi 20. hafta mücadelesinde Borac Cacak Pazartesi günü saat 20:00’da Studentski Centar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışlar. 

Borac bu sezonun en zayıf halkalarından birisi. 19 maçtan sadece 4 galibiyet elde edebildiler ve son 2 sırayı Skopje ile paylaşıyorlar. Ayrıca milli aradan önceki son 3 maçlarını da üst üste kaybettiklerinin altını çizelim. Bu maçların son ikisinde bizlere 167 ve 198 sayı izletmişlerdi. Hale, Gagic, Diante Baldwin, Radonjic gibi değerli silahlar var ellerinde ama bir türlü istedikleri sonuçları alamıyorlar…

Studentski ise bu sezonun play-off ekiplerinden birisi. 19 maçlarından 9 tanesini kazandılar ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Milli aradan önceki son 3 maçlarından ikisini de kazandıklarının altını çizelim. Karadağ ekibinin çıktığı son 2 maçta yüksek tempo ve bol skor hakimdi, bizlere sırasıyla 168 ve 186 sayı izletmişlerdi. Tasic, Magee, Slavkovic, M.Dreznjak ve Lauren Jackson takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Hem ligin alt sıralarını hem de play-off yarışını yakından ilgilendiren bir karşılaşma izleyeceğiz. Her ne kadar puan tablosundaki konumları farklı olsa da kadro kaliteleri birbirlerine benzer iki takım olacak sahada. Borac’ın elinde bulunduğu yeri haketmeyen, Hale, Gagic, Diante Baldwin gibi önemli isimlerden oluşan bir kadro var. Evlerinde kazanabilmek adına tempoyu forse edip bildikleri, iyi oynadıkları hücum basketbolunu ortaya koyacaklardır. Play-off yarışında yara almak istemeyen Studentski’nin bu tempoya Magee, Jackson, Dreznjak gibi isimlerle atarak karşılık verebileceğini, bizleri yüksek skorlu ve keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.57
intobet Oranı: ÜST (170.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …