Anasayfa / Boras / Boras – Uppsala İddaa Tahmini 10.03.23

Boras – Uppsala İddaa Tahmini 10.03.23

İsveç Ligi mücadelesinde Boras Cuma günü saat 21:04’de Uppsala ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 15.5 handikap belirlemişler.

Boras ligin şuanda liderlik koltuğunda oturuyor, 27 maçtan 24 galibiyet elde ettiler. Bunun yanında evlerindeki 13 maçın tamamını kazandıklarının altını çizelim… Son 3 iç saha galibiyetinde de rakiplerine çift haneli farklarla üstünlük kurmuşlardı. Sırasıyla Nassjo’yu 25, Koping’i 19 ve Umea’yı ise 14 sayı farkla geçtiklerini gördük. Cook, McKnight, Gunnarsson takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Uppsala ise ligin vasat ekiplerinden birisi. 27 maçlarından 11 galibiyet çıkarabildiler. Son 3 maçlarını da üst üste kaybettiklerini gördük, formsuz bir dönemden geçiyorlar ve bu nedenle de alt sıralardan kurtulamıyorlar. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise Koping’e 11 sayı farkla yenilirken Lulea karşısında ise beklenenden fazla direndiklerini ama 3 sayı ile kaybettiklerini görmüştük. 

İki takım arasında net bir seviye farkı var. Boras sezonu şuana kadar domine ediyor, evlerindeki 13 maçın tamamını kazandıklarını tekrar hatırlatalım! Bu maçta da alt sıralarda yer alan kendi sikletlerinde olmayan, zayıf diyebileceğimiz bir rakip karşısında da hata yapmayacakların düşünüyorum. Cook, McKnight, Gunnarsson liderliğinde çift haneli farklarla rahat bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.65
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden New York Knicks Salı günü saat 02:30’da Batı ekibi Houston Rockets …