Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – Miami Heat İddaa Tahmini 18.09.20 (Basket Guru)

Boston Celtics – Miami Heat İddaa Tahmini 18.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 2. maçında Boston Celtics Cuma saat 02:00’da Miami Heat ile karşışalaşacak. İddaa Miami lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Boston yarı finalde Toronto karşısında çok zor bir seri oynamış ve 4-3 ile kazanırken de epey yıpranmıştı. Hem mental hem de fiziksel olarak çok yorulmuş olduklarını ilk maçta da gördük zaten. Buna rağmen iyi direndiler ama uzatma sonunda kaybederek aslında bir kademe daha yoruldular, yıprandılar. Tatum harika bir oyun çıkarırken aslında Brown, Smart, Walker üçlüsü de ona iyi destek olmuşlardı ama savunmada Heat’in silaharını yavaşlatamayınca galibiyeti elde edemediler.

Heat ne kadar ciddi bir rakip olduğunu favori Milwaukee’yi 4-1 gibi net bir skorla eleyerek göstermişti herkese. Final serisine de bunun moraliyle çok dirençli ve agresif başladılar. Butler ve Dragic ikilisinin skorer oyunu liderliğinde Crowder ve Adebayo’dan da çok yönlü katkı gelince savunmada zorlanmış olsalar da uzatma sonunda kazanmayı bildiler. Bu maçta da net olarak gördük ki enerji ve fiziksel direnç anlamında Boston’dan çok daha iyi durumdalar. 

Kağıt üstünde denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söyleyebiliriz belki ama Miami ilk maçta daha dinlenmiş daha diri olmasının avantajını çok iyi kullandı. Boston özellikle pota altında Adebayo’nun enerjisine karşılık veremedi. Zorlu Toronto serisinden sonra bu serideki ilk maçında da uzatmada bitmesiyle birlikte artık iyice yorulan bir Boston var. Miami’nin ilk maçta olduğu gibi bu maçta da enerji anlamında birkaç adım önde olacağını, kaybetse de son topa kadar oyunun içinde kalıp handikapın geçilmesine izin vermeyeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.38
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.47
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …