Anasayfa / NBA / Boston Celtics – Toronto Raptors İddaa Tahmini (3) 10.09.20

Boston Celtics – Toronto Raptors İddaa Tahmini (3) 10.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Doğu konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Serinin 6. maçında Boston Celtics Çarşambayı Perşembeye bağlayacak gece saat 01:30’da Toronto Raptors ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçta Boston galibiyetine 1.45 oran açmışken bets10 1.61 oran açmış.

Boston Celtics beklediğim gibi 5. maçta ağırlığını koyarak bir kez daha Toronto’yu sahadan sildi. Baştan sona önde götürdükleri maçta kalitelerini ilk 2 maçta olduğu gibi sahaya yansıtmayı başararak 22 farkla galip geldiler. Koç Stevens tecrübeli bir şekilde takımını kontrol ediyor. Gerisi takıma düşüyor. İşte o durumda da Tatum, Walker, Smart, Brown gibi önemli isimler var. Bu maçta Tatum üzerine daha çok odaklandığı için 18 sayıda kaldı ama Brown, Kemba Walker’la birlikte maçı götürmeyi başardı.

Toronto Raptors bu seride Boston’a diş geçiremeyeceğinin sinyallerini ilk maçta vermişti. 3. maçı biraz şans eseri kazandılar, 4. maçta ise Boston’ın biraz rölantide olduğunu gördük. Bu maçta daha sert bir savunmayla karşılaşınca 90 sayıya bile ulaşamadılar. Seri boyunca %30 gibi düşük bir yüzdeyle üçlük attılar ve pota altında da rakiplerini durduramadılar. Yetenekli oyuncularla dolular fakat karşılarında daha yetenekli oyuncular mevcut. Siakam, VanVleet ve Lowry maç kazandıracak derecede oynayamıyor bu seride.

Miami’nin Konferans Finali’ndeki rakibinin belli olacağı seride Boston tur sayısını yakalamış durumda. Boston ilk maçtan beri iyi sinyal veriyor. Ufak hatalar olmasa serinin 4-0 bitmesi işten bile olmayacaktı. Fakat maç kaybetseler bile 5. maçta özlerine dönünce iyi bir performans sergilediler. Toronto Raptors maç kazandıracak ana oyuncuya sahip değil. Lowry var fakat o da o seviyeye çıkamıyor. Ben Boston’ın maçı kazanarak konferans finaline çıkacağını düşünüyorum. 

Eksikler:

Boston: Gordon Hayward
Toronto: Serge Ibaka (belirsiz)

İddaa Oranı: MS 1 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.61Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 20.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Seride 2-0 öne geçerek büyük bir avantaj yakalayan …