Anasayfa / ASVEL Lyon Villeurbanne / Boulazac – Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 17.04.21

Boulazac – Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 17.04.21

Fransa Jeep Elite Pro A 9. hafta erteleme maçında Boulazac Cumartesi saat 19:00’da Asvel Villeurbanne ile karşılaşacka. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Boulazac 16 maçın ardından hanesine sadece 3 galibiyet yazdırabildi ve işler yolunda gitmiyor, doğal olarak düşme hattında yer alıyorlar. Öyle ki evlerindeki performansları gibi çok kötü, 8 maçtan sadece 1 tanesini kazanabildiler. Son 3 maçlarında sırasıyla Le Mans’a 6, Dijon’a 9 ve 13 Nisan’daki son maçta ise konuk ettikleri Bourg’a hiç direnemeyerek 13 sayı farkla kaybettiklerini gördük. O maçta hücumda kısır bir performans sergilemişler, 68 sayıda kalmışlardı. Flowers 19 sayı ve N’Zeulie 17 sayı ile direnmeye çalışsalar da yeterli olmamışlardı.

Euroleague defterini kapatmış olan Asvel ise 14 maçın ardından hanesine 9 galibiyet yazdırabildi ve liderlik yarışından epey uzaklaştılar. Artık galibiyetleri seriye başlayıp ilk 4 yarışına dahil olmak istiyorlar. Son olarak kupada Limoges’u konuk etmişler ve biraz zorlanmış olsalar da 84-82 ile kazanarak adlarını finale yazdırmışlardı. İki tecrübeli guard Diot ve Heurtel’den gelen 19’ar sayı artu Yabusele’nin 16 sayılık katkısı onlara galibiyeti getirmişti. 

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Sonuçta Asvel Euroleague’de mücadele etmiş geniş ve kaliteli bir kadroya sahip. Ayrıca Pro A maçlarında Heurtel gibi önemli bir lüksleri de var. Özellikle hücumda takıma sınıf atlattı şimdiye kadar. İlk 4 yarışından daha fazla uzaklaşmamak adına her maçı kazanmak istiyorlar. Karşılarında da Boulazac gibi zayıf bir rakip bulmuşken hata yapmayacaklarını, çift haneli farklarla net bir galibiyet alarak haftayı kapatacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

London Lions – Newcastle Eagles İddaa Tahmini 16.05.21

İngiltere Ligi‘nde tarafsız sahada Leicester’da oynanacak final maçında London Lions Pazar saat 19:30’da Newcastle Eagles …