Anasayfa / Boulazac / Boulazac – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 09.03.19

Boulazac – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 09.03.19

Fransa Jeep Elite Pro A 22.hafta mücadelesinde Boulazac Cumartesi saat 22:00’da Fos Sur Mer ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Boulazac ligin orta altı takımlarından biri, 11 galibiyetleri var ve play-off yarışından 1 maç uzakta yer alıyorlar. Evlerindeki performansları da puan tablosundaki yerleri gibi ortalamanın bir tık altında, 11 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Son 3 iç saha maçlarına baktığımızda ise Chalons Reims’i 12 ve Chalon Saone’u 5 sayı ile geçerken Asvel’e 5 sayı farkla yenilmişlerdi.

Fos Sur Mer ise ligin vasat ekpilerinden biri, 7 galibiyetle düşme potasının hemen üstünde tehlikeli bölgede yer alıyorlar. Deplasman karneleri ise pek iç açıcı değil, 11 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Ama bu kadar olumsuzluğun ardından son haftalarda toparlanmaya başladılar ve son 4 lig maçlarından 3 galibiyet çıkardılar ki bunlardan biri de deplasmanda Bourg karşısında tam 18 sayı farkla gelmişti.

Her ne kadar Fos Sur Mer’in sıralamadaki yeri daha geride olsa da son haftalarda iki takımın da sergiledikleri performanslara ve kadro kalitelerine baktığımızda denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söylemek yanlış olmaz. Düşme hattından kurtulmak isteyen misafir takım son topa kadar ev sahibini zorlayacaktır. Fos Sur Mer’in deplasmanda da olsa Boulazac karşısında kolay pes etmeyeceğini, handikapta kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.64
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 25.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Dijon Cuma saat 22:00’da Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. İddaa …