Anasayfa / Boulazac / Boulazac – Le Mans İddaa Tahmini 21.09.19

Boulazac – Le Mans İddaa Tahmini 21.09.19

Fransa JeepElite Pro A ilk hafta mücadelesinde Boulazac Cumartesi saat 19:00’da Le Mans ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.60 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.77 olarak açıklamış.

Boulazac koç Andrieux yönetiminde yeni bir kadro kurdu. Eski Beşiktaşlı Kyle Gibson, Ryan Pearson, Tyler Larson, Shawn Jones, tecrübeli guard Michael Umeh, Çekya ile Dünya upası’nda adından sıkça söz ettiren Auda ve atletik uzun Alpha Kaba yeni sezonda takımın önemli kozları olacaklar. Özellikle Jones, Kaba ve Auda ile pota altında rakiplerin canını epey sıkacaklarını düşünüyorum.

Le Mans ise Pro A’da şampiyonluk yaşamış bir kulüp. Ama artık günlerinden uzaktalar. Bu sezon koç Issa yönetiminde bütçeyi biraz daha düşürdüler, daha mütevazi bir takım kurdular. Dümende ele avuca sığmayan guard Brandon Taylor olacak. Forvetlerde ise Bigote ve atletizmi ile adından sıkça söz ettiren D.J. Stephens yer alacak. Pota altında ise en güvendikleri isim Cliff Alexander olacak. 

Boulazac Gibson, Pearson, Jones ve Auda ile çok daha tecrübeli bir rotasyona sahip ki genç uzun Kaba’nın da burada alacağı fırsatlarla kendisini göstereceğini düşünüyorum. Le Mans ise eski gücünde değil ve tecrübe konusunda rakipten geride kalmış durumdalar. Denk ekiplerin mücadelesinde Boulazac hem ev sahibi avantajı hem de etkili pota altı rotasyonu ile galibiyete yakın taraf.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.60
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.77
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …