Anasayfa / Boulazac / Boulazac – Paris Levallois İddaa Tahmini 22.12.18

Boulazac – Paris Levallois İddaa Tahmini 22.12.18

Fransa Jeep Elite Pro A 14.hafta mücadelesinde Boulazac Cumartesi saat 22:00’da Paris Levallois ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Boulazac bu sezon düşme potasından ziyade play-off potasını zorlayacağa benziyor, 13 maçtan 7 galibiyet çıkardılar ve ligin orta halli takımlarından biri konumundalar. İç sahada ise iyi bir performansları var, 7 maçtan 5 galibiyet çıkardılar. Ancak evlerindeki son maçta Strasbourg’dan tam 17 sayı fark yediklerini de unutmamız lazım.

Paris ise önümüzdeki sezon Avrupa kupalarına katılmak istiyor ve bunun için ilk 4 sırayı zorluyorlar, onların da 8 galibiyeti var. Deplasman karneleri de lig ortalamalarının epey üstünde, 5 maçtan 3 galibiyet çıkardılar. Son 3 deplasman maçlarında Bourg’u 2 sayı farkla ve Monaco’yu uzatmada yendikten sonra Dijon’a 4 farkla yenilmişlerdi.

Boulazac her ne kadar beklentilerin üstünde bir performans sergilese de son maçlarda iç sahada isteneni verdiklerini söyleyemeyiz ki Strasbourg’dan da son maçta 17 sayı fark yemişlerdi. Paris ise deplasmanda da iyi iş çıkaran bir takım ve kaybetseler de kolay pes etmiyorlar. Bu maçta da evden uzakta olmalarına rağmen formsuz ev sahibi karşısında direnç göstereceklerini ve kaybetseler bile handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+2.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …