Anasayfa / Boulazac / Boulazac – Strasbourg İddaa Tahmini 08.12.18

Boulazac – Strasbourg İddaa Tahmini 08.12.18

Fransa JeepElite Pro A 12.hafta mücadelesinde Boulazac Cumartesi saat 20:30’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Boulazac 11 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırdı ve play-off yarışına dahil olabilecek takımlardan biri konumunda. Özellikle iç sahada etkili bir performansları var, 6 maçtan 5 tanesini kazanmayı bildiler ki 3 maçlık da bir seriye sahipler iç sahad, Nanterre, Pau Orthez, Bourg gibi önemli takımları bu seride geçtiler.

Strasbourg ise beklentilerin altında kalmış olsa da 11 maçın ardından aldığı 7 galibiyetle ilk 2 sırayı halen yakından takibe devam ediyor. Deplasman karneleri de hiç fena değil, 6 maçtan 4 tanesini kazanmayı bildiler ve onların da 2 maçlık bir serisi var bu konuda; Le Mans’ı 4 ve Fos Sur Mer’i 8 sayı ile geçmişlerdi.

Boulazac bu sezonki performansıyla üst sıra takımlarına denk bir takım olabileceğini gösterdi, özellikle iç sahada çok dirençli ve etkili bir basketbol oynuyorlar. Strasbourg ise son 2 deplasman maçını kazanarak çıkışa geçti ancak karşılarında sert ve özgüveni yüksek bir takım var. Ev sahibinin her zaman olduğu gibi kolay pes etmeyeceğini ve kaybetse bile handikap içerisinde kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+6.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Olimpia Milano – Avellino İddaa Tahmini 26.05.19

İtalya Lega Basket Serie A çeyrek final serisi 5. ve son maçında Olimpia Milano Pazar …