Anasayfa / Bourg / Bourg – Cholet İddaa Tahmini 20.04.21

Bourg – Cholet İddaa Tahmini 20.04.21

Fransa Jeep Elite Pro A 31. hafta mücadelesinde Bourg Salı saat 21:00’da Cholet ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 162.5 olarak açıklamış.

Bourg 19 maçın ardından hanesine 12 galibiyet yazdırabildi ve ligin play-off yarışında yer alan takımlarından biri halen. Hücumda etkili bir takımlar ve maç başına 86 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Evlerindeki son maçlarda tempoları biraz düştü ve hücumda ritmlerini kaybettiler ve toparlanmaları gerekiyor. Eskisi gibi hücumda açık alanı iyi kullanıp 80 sayıları geçmeleri lazım ki tekrar maç kazanmaya başlayabilsinler. Andjusic ve Miller-McIntyre liderliğinde bunu yapabilecek potansiyele sahip oldularını son 2 haftaya kadar göstermişlerdi. 

Koç Kunter yönetimindeki Cholet ise ligin vasat takımlarından biri, 18 maçtan sadece 6 galibiyet toplayabildiler ve düşme hattında, tehlikeli sularda yüzüyorlar. Son 3 maçlarını üst üste kaybederek düşüşlerini sürdürdüler ve bu maçlarda özellikle savunmada yaşadıklarını sorunlarla dikkat çekmişlerdi. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar, hücumda üretkenler ama savunmaları çok yumuşak kaldığı için maç kazanamıyorlar. Bu son 3 maçta sırasıyla 163, 169 ve 187 sayı üretilmişti. Ian Miller, Stockton, Hrovat ve Chris Horton gibi önemli skor opsiyonlarına sahipler.

Bourg son haftada ritmini kaybetmişti ve tekrar çıkış arıyor, işte tam da dişlerine göre bir rakip buldular. Cholet onlara tempo konusunda çanak tutabilecek, diğer taraftan da savunması zayıf bir ekip. Dolayısıyla bu maçta Bourg’un Miller-McIntyre ve Andjusic liderliğinde son haftalardaki ölü toprağını üstünden atacağın, 80 sayıları geçerek kazanabileceğini düşünüyorum. Cholet’nin formda kısalar Miller ve Stockton eşliğinde onlara aynı şekilde 80 ve üstü skorlarla cevap verip, direnebileceğini düşünüyorum, bu da zaten maçı üste taşıyacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (162.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Orleans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Dijon Pazartesi saat 21:00’da Orleans ile …