Anasayfa / Bourg / Bourg – Gravelines İddaa Tahmini 30.10.21

Bourg – Gravelines İddaa Tahmini 30.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 6. hafta mücadelesinde Bourg Cumartesi saat 21:30’da Gravelines ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Bourg sezona çok iyi bir giriş yapmış ve ilk 3 maçını kazanmıştı ama sonrasında hem Pro A’daki son 2 maçlarını hem de EuroCup’daki ilk 2 maçlarını kaybederek toplamda üst üste 4 maçlarını mağlubiyetle kapatmış oldular. Artık bu kötü dönemden çıkış arıyorlar. Son 2 maçta Pro A’nın vasat takımlarından Portel’e deplasmanda 17 sayı farkla ve sonra da EuroCup’da yine deplasmanda denk rakiplerinden Cedevita’ya 12 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Pelos 21 sayı, 4 ribaund ve Julien 18 sayı, 8 asist ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlardı. 

Gravelines da rakibine benzer bir performansa sahip, ilk 3 maçtan ikisini kazandıktan sonra üst üste 2 maçlarını kaybetmişlerdi, onlar da bir düşüşün içindeler. Son 2 maçlarında güçlü rakiplerle karşılaştıklarını da hatırtalım. Önce deplasmanda Levallois’a 7 sayı farkla sonra da içerde Strasbourg’a 12 sayı farkla, 83-95 ile kaybetmişlerdi. O maçta savunmada sorun yaşasalar da üretimde iyi iş çıkarmışlardı; Eski dost Kadji 29 sayı, 9 ribaund ile yıldızlaşırken, Taylor da 20 sayıi 7 asist ile ona destek olan isim olmuştu. 

İki takım arasında aslında kağıt üstünde net farklar var, Bourg bir EuroCup takımı olarak elbette daha iyi bir kadroya sahip. Ama bunu şuana kadar sahaya yansıtabildiler mi, cevap hayır tabiki. Diğer taraftan Gravelines da onlar gibi son 2 maçını kaybetmiş olsa da bu sonuçların iki güçlü takım Levallois ve Strasbourg karşısında geldiğini unutmayalım ki Levallois’ya da gayet iyi direnmişlerdi. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen formsuz rakipleri karşısında kolay pes etmeyeceklerini, handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Tofaş – Yukatel Merkezefendi Belediyesi İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Tofaş Çarşamba saat 17:00’da Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile …