Anasayfa / Brampton Honey Badgers / Brampton Honey Badgers – Calgary Surge İddaa Tahmini 04.07.24

Brampton Honey Badgers – Calgary Surge İddaa Tahmini 04.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Brampton Honey Badgers Perşembe günü saat 02:30’da Calgary Surge ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Badgers son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 5 galibiyete ulaşarak Doğu Konferansı’nda ilk 4 yarışında kendisini iyi bir konuma yerleştirdi. Son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda bize sırasıyla 197 sayı, 177 sayı ve 194 sayı izletmişlerdi. Buradaki son maçta konuk ettikleri Scarborough’u son nefeste 98-96 ile geçmişlerdi.

Calgary ise son 4 maçını üst üste kazanmış formda takımlardan birisi. Bu sayede de 11. maçın ardından 6 galibiyete ulaştılar ve Batı’da ilk 4 yarışında iddialarını sürdürdüler. Onların deplasman karnelerine baktığımızda ise son 4 maçlarındaki ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz. O maçlarda minimum 171 sayı üretilmişti. Son olarak konuk oldukları Ottawa karşısında etkili bir hücum performansı eşliğinde 90-100’lük skorla kazanmayı başarmışlardı. 

İki takım da son dönemde formdalar ve kendi konferanslarındaki ilk 4 yarışında iyi bir konum edindiler bu sayede. Bu iyi oynadıkları sekansta öne çıkan nokta da hücumdaki verimlilikleri oldu. Bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiler. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını, savunma zaaflarını da zorlanmadan cezalandırarak bol skorlu bir mücadele seyrettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (172.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …