Anasayfa / Brampton Honey Badgers / Brampton Honey Badgers – Montreal Alliance İddaa Tahmini 20.06.24

Brampton Honey Badgers – Montreal Alliance İddaa Tahmini 20.06.24

Kanada Ligi Doğu Konferansı mücadelesinde Brampton Honey Badgers Perşembe günü saat 02:30’da Montreal Alliance ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Brampton son 5 maçını üst üste kaybetti ve zaten toplamda da 9 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildi, grubun en zayıf halkası konumunda. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük yine. Genelde hücumda sorun yaşamalarının yanında savunmada da yumuşak kaldıklarını gördük. Stevenson, Cooke, Waterman, Thorpe takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Montreal ise son 3 maçtan iki tanesini kazandı ve bu sayede de 3 galibiyete ulaşarak play-oıff yarışına dahil oldu. Deplasman karnelerine baktığımızda ise alınan kötü sonuçların yanı sıra yüksek tempo ve bol skor da diğer ortak noktalardı. Son 5 maçlarından 4 tanesinde 170 baremi rahatlıkla aşılmış, o tek maçta ise 170 sayı üretilmişti. Smith, Bowden, Hill ve Doorson takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Kağıt üstünde aralarında ciddi farklar olmadığını görsek de son dönemdeki form grafiklerine baktığımızda Montreal’in bir adım önde olduğunu görebiliriz. Ama onlar da deplasmanda oldukları için güven vermiyorlar. Bu nedenle de taraf bahsinden uzak kalacağım. Diğer yandan özellikle Montreal’in yüksek tempoda oynaması ile beraber bu maçta da Brampton’un o tempoda daha fazla pozisyon bulacağını, özetle el ele verip bize yüksek skorlu bir karşılaşma izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (170.5) – 1.66
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …