Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Brose Bamberg İddaa Tahmini 14.01.23

Braunschweig – Brose Bamberg İddaa Tahmini 14.01.23

Almanya easyCredit BBL 15. hafta mücadelesinde Braunschweig Cumartesi günü saat 20:00’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Braunschweig bu sezonun en zayıf halkası konumunda. 14 maçlarından sadece 2 galibiyet çıkarabildiler ve puan tablosunun son sırasına demir atmış durumdalar. Daha da önemlisi bu sezon bu sahada, kendi evlerinde çıktıkları 7 maçın tamamını da kaybettiler, taraftarları önünde tek bir galibiyetleri dahi yok! Son 2 iç saha maçlarında Gottingen’e 14 ve Crailsheim’e ise 10 sayı farkla kaybetmişler, direnç gösterememişlerdi 2 maçta da. Geçen hafta da denk rakiplerinden Mitteldeutscher karşısında deplasmanda direnmelerine rağmen 4 sayı farkla yenilmişlerdi.

Bamberg bu sezonun hayal kırıklıklarından biri olsa da son haftalarda toparlanma sinyalleri verdiler. Üst üste 3 maçlarını kazanarak 6 galibiyete ulaştılar ve alt sıralardan uzaklaştırkları gibi artık play-off potasının da sadece 1 adım gerisindeler. Son deplasman maçlarında da sezonun dişli ekiplerinden Wurzburg’u 73-79 ile geçmeyi bilmişlerdi. Haftaiçi de Europe Cup mesaisinde konuk ettikleri denk rakiplerinden Anwil’i 73-69 ile yenerek moral depoladılar. 

Normal şartlarda Bamberg’in lig sonuncusu ile oynarken net olarak favori olması lazım. Ama bu sezon o kadar istikrarsız o kadar dengesiz performanslar sergilediler ki hiç güven vermiyorlar. Yine de son haftalarda üst üste aldıkları galibiyetler ve verdikleri olumlu sinyaller nedeniyle düşük handikaplı galibiyetleri değerlendirilebilir. Miller, Simmons ve Sengfelder liderliğinde zayıf rakipleri karşısında sürprize izin vermeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.49
Betroad Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …