Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Jena İddaa Tahmini 30.12.18

Braunschweig – Jena İddaa Tahmini 30.12.18

Almanya easy Credit BBL 13.hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar saat 20:00’da Jena ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Braunschweig 12 maçın ardından aldığı 6 galibiyetle bu sezonun flaş ekiplerinden biri oldu ve play-off resminin içinde kendilerine yer buldular. Evlerinde de 6 maçtan 4 galibiyet çıkardılar. Ayrıca bu 4 galibiyetin de üst üste geldiğini ve şuanda o serinin halen içinde olduklarını hatırlatayım. Son olarak Ulm’u 5 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi.

Jena ise BBL’nin vasat ekiplerinden biri, 11 maçta sadece 3 kere kazanabildiler. Deplasmanda son iki maçlarını da kaybettiler ve daha da önemlisi çok ciddi farklarla ezilerek yenildiler. Bamberg’e tam 32 sayı farkla kaybettikten sonra Wurzburg deplasmanında da 15 sayı farkla kaybetmişlerdi. Ayrıca son maçta da kendi sahalarında oynamalarına rağmen uzatma sonunda Ludwigsburg’a 2 sayı ile yenilmişlerdi, moraller iyice düştü bu mağlubiyet sonrası.

Braunschweig bu sezon beklentilerin üstüne çıkan takımların başında geliyor ve play-off yarışınında da yer alacaklar bu sezon. Evlerindeki son 4 maçı kazanmanın moraliyle deplasmanda kötü oynayan ve rakiplerine farklı teslim olan ligin vasat takımlarından Jena’ya karşı da hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinin çift haneli farklarla rahat kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …