Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Ludwigsburg İddaa Tahmini 09.12.18

Braunschweig – Ludwigsburg İddaa Tahmini 09.12.18

Almanya easyCredit BBL 10.hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar saat 17:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 157.5 olarak belirlemiş.

Braunschweig’ın bu sezon da hedefi öncelikli olarak düşme potasından uzak kalabilmek ancak şuana kadar 9 maçtan sadece 3 galibiyet çıkarabildiler. Evlerinde ise dörtte iki yaptılar ve bu maçlarda düşük tempo artı zaman zaman artan savunma sertliği ön plandaydı, zaten ortalamada da 152 sayı izledik sadece.

Ludwigsburg ise kötü girdiği sezonda sakatlıklarla da sarsıldı ancak sonrasında hem Şampiyonlar Ligi hem de BBL’de toparlandı. Ligde 8 maçtan 4 galibiyet çıkardılar şuana kadar. İki kulvardaki son maçlarına baktığımızda onların da tempoyu aşağı çekip savunmada vidaları sıktıklarını görüyoruz. Son 2 maçlarında 114 ve 150 sayı çıkmıştı.

Braunschweig hücumdaki sınırlı potansiyelini rakiplerin zaaf olarak kullanmasını engellemek adına tempoyu düşüren ve savunmada sertliği arttırmaya çalışan bir takım. Ludwigsburg da son maçlarda beklentilerin aksine savunmada vidaları sıktı ve topun değerini bilerek, etkili bir yarı saha basketbolu oynuyorlar. Bu maçta iki takımın da birbirlerine tempo konusunda pek şans vermeyeceklerini ve zaman zaman sertlik seviyesinin epey yukarılarda olacağı bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (156.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (157.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …