Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 14.01.21

Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 14.01.21

Almanya easyCredit BBL 12. hafta mücadelesinde Braunschweig Perşembe saat 21:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 90.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 91.5 olarak belirlemiş.

Braunschweig 8 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırabildi ve 10. sırada yer alıyorlar ama unutmadan belirtelim bir çok rakiplerine göre tam 3 maç eksikleri var yani aslında gizli play-off oyuncusu konumundalar. Bu sezon hücum tempoları da çok iyi ve maç başına 88 sayı üretiyorlar, bu anlamda işler gayet yolunda. Ligdeki son 4 maçlarından 3 tanesinde de hücumda yine etkili performanslar sergilediler; bu maçlarda sırasıyla 93, 90 ve 98 sayı üretmişlerdi. 

Mitteldeutscher ise sezona kendi standartlarının üstünde, beklentileri aşarak başladı. Ancak son 2 maçlarını kaybederek düşüşe geçtiler. Onların da tempoyu seven bir takım olduklarını biliyoruz ama konu savunmaya gelince yumuşak kaldıkları da bir gerçek. Son 2 maçlarını kaybederken de bunu net olarak görmüştük; Chemnitz’den deplasmanda 96 ve içerde Frankfurt’dan 94 sayı yemişlerdi. Hücumda ise Michalak, Hooker, Rogic üçlüsünün liderliğinde rakiplere kafa tutmaya çalışıyorlar.

Aslında ligin iki denk takımının karşılaşmasını izleyeceğiz. Her ne kadar son haftalarda Braunschweig daha formda olsa da aslında Mitteldeutscher ile benzer özelliklere sahipler. İki takımın da bu maçta önceliklerinin yüksek tempo ve verimli hücum etmek olacağını düşünüyorum. Son maçlarda Jallow, Allen, Meisner ve Robinson gibi silahlarının tamamını devreye sokan Braunschweig’ın yüksek tempoda rakibin savunma zaaflarını iyi cezalandıracağını ve kimin kazanacağından bağımsız olarak son maçlarda yaptıkları gibi yine 90 ve üzerinde skor üretebileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Empera Halı Gaziantep – Frutti Extra Bursaspor İddaa Tahmini 24.01.21

ING Basketbol Süper Ligi 18. hafta mücadelesinde Empera Halı Gaziantep Pazar saat 15:15’de Frutti Extra …